Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Tyrimo duomenimis, 62 metų Gargžduose gyvenantis ir ten pat registruotai įmonei vadovavęs vyriškis nutarė parduoti jo įmonei priklausantį, Palangoje esantį butą už kiek daugiau nei 83 tūkst. eurų. Vyras susitarė su pirkėja, jog visą sumą pastarajai sumokėjus dalimis, bus pasirašyta notarinė pirkimo–pardavimo sutartis.
Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai manyti, kad vyras, pasinaudojęs tuo, jog turi teisę disponuoti bendrovės piniginėmis lėšomis, neįtraukė dalies iš pirkėjos gautų grynų pinigų į įmonės buhalterinę apskaitą ir galimai juos pasiėmė sau. Skaičiuojama, kad vyras galėjo pasisavinti beveik 22 tūkst. eurų grynais, kurie priklausė jo vadovaujamai įmonei. Už didelės vertės turto pasisavinimą ir bandymą jį nuslėpti apgaulingai tvarkant buhalteriją, bendrovės direktoriui teks aiškintis Klaipėdos apygardos teisme.
Baudžiamasis kodeksas tam, kas pasisavino jam patikėtą ar jo žinioje buvusį didelės vertės svetimą turtą ar turtinę teisę arba didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas laisvės atėmimu iki dešimties metų. Už apgaulingą apskaitos tvarkymą asmenys baudžiami bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.