Vasaris – sveikatingumo mėnuo.
„Žiogelių“ grupės vaikučiai vykdė projektą „Pats gaminu ir valgau“.
Užsiėmimo metu vaikai patys vėrė vaisių gabalėlius, drąsiai ragavo, mokėsi dalintis ir patyrė daug džiugių emocijų, vaišindami vaisiais netikėtą svečią – voverę.
Turite naujienų ar tapote įvykio liudininku? Norite pareikšti savo nuomonę? Pasidalinkite su mumis!