Ypatingai sėkmingai varžybos susiklostė Ugnei Pociūtei, kuri namo parsivežė net du apdovanojimus. Mergaičių vienetų (U15 amžiaus grupėje) turnyre Ugnė demonstravo kovingumą ir iškovojo bronzos medalį – 3-ąją vietą.
Dar aukštesnis laiptelis raseiniškei pakluso suaugusiųjų D grupės merginų dvejetų varžybose. Čia U. Pociūtė rungtyniavo poroje su klaipėdiete Guoda Gulbe. Merginų duetas aikštelėje rodė puikų tarpusavio supratimą, įveikė visas varžoves ir iškovojo čempionių taurę bei 1-ąją vietą!
Sveikiname mūsų sportininkus su gražiu Raseinių vardo garsinimu ir linkime sėkmės ateities startuose!






