Susitikime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Diana Kaupaitienė, „Maisto banko“ Kauno regiono vadovė Martyna Žirgulė ir Raseinių skyriaus koordinatorė Vaida Paulauskienė.
Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta pagalbos gyventojams organizavimui, bendradarbiavimo su socialinėmis įstaigomis stiprinimui ir galimybėms dar tikslingiau užtikrinti paramą maistu tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės civilinės saugos srityje – kalbėta apie pagalbą ekstremalių situacijų metu, maisto rezervo poreikį, jo panaudojimo galimybes, civilinės saugos reikalavimus ir galimas bendras pratybas. Šios temos svarbios siekiant, kad nelaimingų atsitikimų ar kitų sudėtingų situacijų atvejais pagalba gyventojus pasiektų kuo greičiau ir sklandžiau.
Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius pažymėjo, kad toks bendradarbiavimas yra svarbus ne tik kasdien teikiant pagalbą stokojantiems gyventojams, bet ir ruošiantis galimoms ekstremalioms situacijoms.
Raseinių maisto atiduotuvė veikia jau dvejus metus. Šiuo metu čia aptarnaujama apie 2200 Raseinių rajono savivaldybės stokojančių asmenų. „Maisto bankas“ taip pat perduoda paramą maistu Raseinių rajone veikiančioms socialinėms organizacijoms, kurioms tokia pagalba yra reikalinga.
Prie Raseinių „Maisto banko“ skyriaus veiklos prisideda būrys aktyvių savanorių. Kauno regiono vadovė kviečia gyventojus, norinčius prasmingai prisidėti prie pagalbos stokojantiems, jungtis prie savanoriškos veiklos.
Dėkojame „Maisto banko“ komandai ir savanoriams už jų atsakingą ir prasmingą darbą.






