Ketvirtadienis, 29 rugsėjo , 2022
9 °c
Raseiniai
9 ° Pn
9 ° Št
9 ° Sk
9 ° Pr

Kinas po atviru dangumi Nemakščiuose

Data

Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Expired!

Laikas

21:30 - 23:00

Organizatorius

VšĮ „Atrask Raseinius“

Vieta

Nemakščiai

Šiemet Nemakščiai mažoji Lietuvos kultūros sostinė, šia proga rugpjūčio 11 d. 21:30 val.  visi kviečiami į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos vasaros estradą, kur bus nemokamai rodomas režisierės Marijos Kavtaradzės lietuviškas filmas „Išgyventi vasarą“.

Žiūrovai patys pasirūpina užkandžiais ir sėdimomis vietomis (pledai, kilimėliai, kėdutės).

Apie filmą:
Apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ laureatės Marijos Kavtaradzės debiutas pripažintas geriausiu Baltijos šalių filmu, sulaukė didžiulio susidomėjimo tarptautiniuose kino festivaliuose. Juostoje, kurio premjera įvyko išparduotuose prestižinio Toronto kino festivalio seansuose, pagrindinius vaidmenis sukūrė kylantys jaunosios kartos aktoriai Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė ir Paulius Markevičius. Spalvingame ir šviesiame kelio filme kalbama mums visiems labai svarbia psichinės sveikatos tema.

Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipoliniu sutrikimu sergantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Ši vasariška kelionė tampa pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma.

Komentuoti

Sveiki sugryžę!

Prisijunkite

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist