Nemokama filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūra Maironio parke!

11jul22:00Nemokama filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūra Maironio parke!

Renginio aprašymas

Liepos 11 d. (ketvirtadienį) 22:00 val. VšĮ „Atrask Raseinius“ kviečia į filmo „Irklais per Atlantą“ peržiūrą Maironio parke. Renginys nemokamas!

Žiūrovai patys pasirūpina užkandžiais ir gėrimais bei sėdimomis vietomis (kilimėliai, kėdės ir pan.).
Esant blogam orui filmo peržiūra bus atšaukiama.
Renginio metu fotografuojama ir filmuojama.

APIE FILMĄ:
Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija…

Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių – 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.

Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!

more

Laikas

(Ketvirtadienis) 22:00

Vieta

Maironio parkas

Komentuoti

Sveiki sugryžę!

Prisijunkite

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist