Kazimieras Jakutis su akustine grupe Raseiniuose

24nov17:00Kazimieras Jakutis su akustine grupe Raseiniuose

Renginio aprašymas

Kazimieras Jakutis kviečia dainuojamosios poezijos gerbėjus į muzikinę kelionę „Baltas vilkas“. Susitikime lapkričio 24 dieną (penktadienį), 17.00 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Be trankių būgnų, be elektrinės gitaros verksmų – intymiai, kartu su akustine grupe.

Esu Jums ne kartą grojęs vienas, esu grojęs su grupe… Šiemet – nei taip, nei taip. Nei vienas, nei su grupe. Vis tik gal labiau su grupe, bet akustine: be trankių būgnų, be elektrinės gitaros verksmų ir… mažesnėse salėse. Galėsime intymiau pabendrauti, padainuoti, pasikalbėti.

 

Ligi šiol man gimdavo dainos iš nerimo, iš „dyko buvimo“, kaip bandau pats pajuokauti. O šį kartą kūriau dainas jau turint tikslą, užmačią. Norisi apginti Medį, Paukštį, Žvėrį. Norisi sustabdyt medžiotojo ranką. Tarp kita ko, mano miškuose ir pievose yra uždrausta medžioti, o mano tvenkiniuose garniai minta ten auginamais karpiais ir karosais.

 

Taip gimė ir ką tik įrašyta daina „Baltas vilkas“: 🎵 sptfy.com/OWK3

Šio rudens muzikinėje kelionėje skambės ne tik naujos, bet ir senos, Jūsų, mieli bičiuliai, pamiltos ir kartu dainuojamos dainos, skirtos mylimai Aukštaitijai, moteriai, prabėgusiam laikui…

  • „Iš tos nakties“ 🎵

„Neišeik“🎵

K. Jakutis yra išleidęs 8 CD/DVD bei 2 knygas: lonas.lt/lt/218-kita/

Renginio rėmėjas: LONAS

more

Laikas

(Penktadienis) 17:00

Komentuoti

Sveiki sugryžę!

Prisijunkite

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist