2020-06-06, šeštadienis, 03:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

„Zanavykas“ atsirevanšavo „Rasų“ komandai

Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidė paskutines rungtynes 2014-ais metais. Edo Nickaus auklėtiniai po permainingos ir atkaklios kovos savų žiūrovų akivaizdoje 98:84 (31:21, 20:26, 18:23, 29:14) nugalėjo Raseinių „Rasus”.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai ir taiklių tolimų metimų dėka sužaidus keturias minutes atitolo 6:12. Čia pat šakiečiai atsakė spurtu 6-0 ir rezultatas tapo lygus 12:12, kas privertė Raseinių ekipos vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai ir toliau diktavo savo sąlygas bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių susikrovė dviženklį pranašumą – 31:21.

Antrajame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus penkias minutes komandas skyrė vos du taškai 37:35. Likusį laiką ir toliau vyko atkakli kova bei abi komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant trapiai šeimininkų persvarai – 51:47.

Trečiajame kėlinyje raseiniečiai žaidė užtikrintai, o taiklus Giedriaus Kurtinaičio dvitaškis išvedė svečius į priekį 55:56. Nors jau sekančios atakos metu Marijus Užupis atsakė tolimu metimu 58:56, tačiau prieš lemiamą ketvirtį svečiai ir toliau pirmavo – 69:70.

Ketvirtajame kėlinyje Taurantas Tamošiūnas pelnė penkis taškus iš eilės ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį 74:70. Nors sužaidus beveik keturias minutes komandas skyrė vos du taškai 78:76, tačiau lemiamu metu iniciatyvos ėmęsis Šarūnas Vingelis taikliais metimais varė varžovus į neviltį ir „Zanavykas” po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę rezultatu – 98:84.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 23 (2/3 trit.,  6 atk. kam., 25 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 18 (7/11 dvit., 18 naud. bal.), Artūras Lencevičius ir Taurantas Tamošiūnas – po 13.

Raseinių „Rasai”: Valdemaras Savostjanovas – 25 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Kurtinaitis – 19 (4/7 trit., 14 naud. bal.), Karolis Guščikas – 16 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.)