2020-08-10, pirmadienis, 22:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:58, leidžiasi 21:13, dienos ilgumas 15:14.

VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika”- fortepijono ir akordeono muzikos koncertas draugai draugams ,, Konsonansas”.

2019-04-20, Paulina Mickutė
VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika”- fortepijono ir akordeono muzikos koncertas draugai draugams ,, Konsonansas”.

         Š. m. balandžio 19 dieną VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,, Lyrika“ vyko fortepijono ir akordeono muzikos koncertas draugai draugams ,,Konsonansas“ ir muzikinių sentencijų kūrybos popietė.

        

Mokiniai besimokantys muzikuoti pagrindiniu muzikos instrumentu kanklėmis šį kartą puikiai pademonstravo savo gebėjimus muzikuojant ir pasirinktu antruoju  muzikos instrumentu fortepijonu ar akordeonu.  Kai kurie mokiniai ir antru muzikos instrumentu fortepijonu, akordeonu, dainavimo mokosi muzikuoti  ketvirtus metus. Tad šiame koncerte mėgavomės jau puikiai skambančiais valsais, polkomis, įvairiausiomis užsienio kompozitorių: L. Bethoveno, V. A. Mocarto.., lietuvių kompozitorių: J. Čiurlionytės, A. Lopo, V. Burinsko, D. Andrulio, A. Genio, G. Savinienės lyriškomis ar žaismingomis pjesėmis. Skambėjo ir lietuvių, vokiečių liaudies dainos bei pačių vaikų pasirinktam antram muzikos instrumentui sukurti kūriniai.

 

Po koncerto mokiniai ėmėsi muzikinių sentencijų kūrybos.

 

Mokyklos vadovė ir mokytoja Ramunė Jurkienė sakė, jog šios mokyklos mokinių tėvelių ir senelių Velykos nebus vien tik sočios, bet liūdnos, tačiau jas puoš skambios dainos, kanklių, fortepijono, akordeono melodijos...

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144