2019-03-23, šeštadienis, 06:56.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:25, leidžiasi 18:49, dienos ilgumas 12:23.

Viduklės darželinukai siunčia dėkingumo laiškus

2018-03-05, paskelbė Loreta Urbonienė
Viduklės darželinukai siunčia dėkingumo laiškus

       Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventė darželyje tęsiasi vis įpinant įvairių renginių. Mažieji lietuvaičiai ir lietuvaitės kartu su auklėtojomis iniciatyviai įsitraukė į Socialinio projekto taikai ir vienybei Žemėje „Apkabinkime Žemę“ akcijas „Dėkingumo laiškas Lietuvai“ ir „Lietuva dėkoja 2018.“ Šis projektas – tai bendrumo ir solidarumo su žmonėmis ir Žeme veiksmas, suprantamas visų tautybių, lyčių, amžiaus, įsitikinimų žmonėmis.

 

      Vaikai ugdomųjų veiklų metu domėjosi turtinga, verta pasididžiavimo mūsų šalies istorija, kūrė meninius darbus, nuoširdžiais žodžiais išreiškė mintis už ką jie myli savo šalį, auklėtojos nunėrė trispalvius gėlių žiedus.

 

       Dėkingumo žinią pasirinktai šaliai Jordanijai siuntė pasigaminę šios šalies vėliavėles, domėjosi jos istorija. Jordanija 1991 m. rugsėjo 15 d. drąsiai pripažino mūsų šalies nepriklausomybę. Jordanija – viena iš daugelio šalių, išdrįsusių pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi lygiateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“

 

      O mes, pedagogai, tikimės, kad darželio vaikai, tęsdami kūrybingą pažintį su savo gimtosios šalies tradicijomis, užaugs pilietiškais, saugančiais lietuvių kultūros papročius, žmonėmis.

 

          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Lazdauskaitė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144