2020-10-22, ketvirtadienis, 01:15.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Vaikystės daržas Nemakščių darželyje

Vaikystės daržas Nemakščių darželyje

     Mažiesiems savo ugdytiniams stengiamės padėti atrasti pasaulį, tyrinėti juos supančią aplinką, domėtis ja, išaiškinti sveikos aplinkos reikšmę žmogui. Pažinimas ir meilė gamtai - neatsiejami vienas nuo kito dalykai.

 

     Šiais metais vėl sėkmingai dalyvavome Raseinių rajono aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos skelbiamame konkurse, parengėme projektą „Vaikystės daržas“ ir gavome finansavimą. Vykdėme projekto veiklos plane numatytas įvairias veiklas.

 

     Turbūt įsimintiniausia, įdomiausia ir labiausiai patikusi vaikams buvo saulėta spalio popietė, kai jie išsiruošė į kiemą padirbėti. Berniukai kastuvais kasė žemes į karučius, mašinas ir vežė į daržo lysvę. Mergaitės grėbliukais išpureno žemes, išrinko akmenukus. Susipažinę su daržovių ir vaistažolių sėklomis, jas pasėjo paruoštoje daržo lysvėje, pasodino braškių daigelius, česnakus.

 

     Vaikams buvo malonu ir įdomu dalyvauti šioje veikloje, nes patys galėjo pamėginti ir išmokti, kaip sėjamos sėklos, sodinami braškių daigeliai.

 

      Lauksime pavasario, kai galėsime tęsti pradėtus darbus, tinkamai prižiūrėti daržoves, vaistažoles, jas tyrinėti. Įgysime naujų žinių ir ugdysime ekologinio elgesio pradmenis.

 

                                                                                                          Vyr. auklėtoja Jolanta Kybartienė                                                                                    

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990