2020-11-27, penktadienis, 16:34.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:27, leidžiasi 16:09, dienos ilgumas 7:41.

Vaikų vasara Pašaltuonyje

2019-07-17, Audrius Noreika
Vaikų vasara Pašaltuonyje

Jau devinti metai Pašaltuonio krašte organizuojama vaikų vasaros stovykla „Šaltuonos vaikai“. Tai įvairiausias veiklas ir įvairaus amžiaus vaikų grupes apjungianti stovykla.

 

Stovyklautojų amžius nuo 3 iki 15 metų. Kiekvienas stovyklą lankantis vaikas turi galimybę pasirinkti savo mėgstamą užsiėmimą, nes visa veikla suskirstyta teminėmis dienomis: kūrybos, sporto, turizmo, kulinarijos, šokių, žaidimų ir kt. Džiaugiamės, kad nežiūrint „kaimų tuštėjimo meto“, savo krašte dar sulaukiame gražaus būrio vaikų, kuriems gera būti drauge, bendrauti, kurti, žaisti.

 

Šios stovyklos organizatoriai yra RRKC Pašaltuonyje ir bendruomenė „Šaltuona“. Be galo džiugu, kad organizatoriams kelis metus talkina studentės savanorės. Vaikams labai patinka jaunų merginų inicijuojamos veiklos, jos geba stovyklautojus sudominti ir suburti bendriems užsiėmimams. Smagu, kad vaikų mamos ir kiti bendruomenės nariai aktyviai prisideda prie organizuojamų veiklų, palepina vaikus naminiais pyragais, picomis, ateina į užsiėmimus, domisi kaip sekasi jų atžaloms.

 

Jau tapo tradicija kasmet stovyklautojams sukurti bendrą šokį didžiausiai Pašaltuonio krašto šventei – Sirpstui. Šiemet taip pat lakstome į repeticijas, kad galėtume parodyti savo naują šokį. Organizatoriams gera dirbti, matant jaunų žmonių užsidegimą, smalsumą, susidomėjimą, aktyvumą. Ir kaip mes dažnai sakome, tikimės užsiauginti jauną, veiklią kartą, kuri garsins Pašaltuonio kraštą tik gerąja prasme.

 

Teksto ir nuotraukų autorė:

RRKC Pašaltuonyje kultūrinių renginių organizatorė Lina Zorubienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990