2019-09-21, šeštadienis, 20:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:15, leidžiasi 19:32, dienos ilgumas 12:16.

V -oji Gitaros šventė Betygaloje

2019-05-16, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS
V -oji Gitaros šventė Betygaloje

Gegužės 31 d. 18.00 val.

V -oji Gitaros šventė

Betygalos Maironio gimnazijos sode (Dubysos g. 10)

 

 

 

 

Dalyvauja:

Elvyra Vaštakienė, Renata Kumpikevičiūtė, Darius Leveckis, Andriejus Radčenko, Germanavičiai, Albinas Stakauskas, Kęstutis Klikna, Domas Ročka, Gintautas Petrošius, Mindaugas;


Šventėje išgirsit  svečius gitaristų ansamblį iš Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos (mokytojas Petras Beniulis), svečius iš Kauno Matą ir Dangirą . Vaikinai  nacionalinės reikšmės konkursų laimėtojai, jų daina  „Nesvarumo būklė“  pateko į „Youtube“ VEVO kanalo muzikinių klipų biblioteką. Mato ir Dangiro daina yra trečioji lietuviška daina, kuri sukasi viso pasaulio „Youtube“ VEVO kanalo vartotojų paskyrose.

 

Ir dar vienas svečias PrajaPatii - Jonas Chockevičiaus, kompozitoriaus atlikėjas jau virš 20 metų dirbantis Lietuvos muzikinėje scenoje. Vienas iš esminių Jono kūrybinio kelio akcentų yra patriotinio roko – metalo grupė „Thundertale“. Per 15 grupės gyvavimo metų, sudalyvauta ne viename TV projekte, sugrota daugybėje festivalių, koncertų Lietuvos miestuose ir miesteliuose, taip pat už jos ribų.

 

Dar vienas svarbus akcentas, neseniai pristatyta roko opera „Priesaika“, skirta partizanų atminimui. PrajaPatii - naujas žingsnis Jono Chockevičiaus, kompozitoriaus, atlikėjo kūrybiniame kelyje. Šis vardas įkvėpė ir suteikė galių parašyti misteriją „Vėjų šventyklos ruduo”.

 

Renginio organizatoriai

Raseinių rajono kultūros centras Betygaloje

 

Renginio globėja

Raseinių rajono savivaldybė

 

Rėmėjai

„Gėlėta istorija“

 

Informaciniai rėmėjai

Laikraščiai: „Alio, Raseiniai“, „Ūkininko patarėjas“

Portalai: manoraseiniai.lt , raseiniaitv.lt, raseiniai.online


 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144