2018-12-15, šeštadienis, 20:40.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Už indėlį Medicinos banke - išmanusis televizorius dovanų

2017-10-06, Vilma Baužienė
Už indėlį Medicinos banke - išmanusis televizorius dovanų

Rugsėjo mėnesį Medicinos bankas paskelbė akciją, kurios metu klientai padėję indėlį turi galimybę laimėti vieną iš šešių išmaniųjų televizorių. Nauju televizoriumi jau džiaugiasi burtų keliu išrinktas nugalėtojas – raseiniškis Juozas Petkus.

 

Išmaniam vartotojui – išmanusis įrenginys

Nuo rugsėjo pradžios Medicinos bankas galimybę laimėti vieną iš šešių televizorių suteikia kiekvienam indėlį padėjusiam asmeniui. Iki 1,9 procento metinių palūkanų siūlantis Medicinos bankas tikisi, jog šešis laiminguosius pradžiugins ne tik saugus ir pelningas finansinis sprendimas, bet ir išmanusis televizorius. „Džiaugiamės galėdami būti arčiau savo klientų ne tik suteikdami kokybiškas paslaugas, bet ir dovanodami džiaugsmo akimirkas. Akivaizdu, jog išmanieji įrenginiai tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus įvaizdžio ir gyvenimo dalimi. Tikimės, kad ja netruks tapti ir indėliai, juk tai – pažangus įvairiapusis sprendimas, leidžiantis patikimai gausinti santaupas ir taip pildyti savo svajones“, – sako Vilma Baužienė, Medicinos banko Raseinių skyriaus vadovė.

 

Laimėti gali kiekvienas

Indėlių akcijoje išmaniajam televizoriui laimėti savaime dalyvauja visi Medicinos banko klientai, kurie terminuotuosius indėlius padeda nuo šių metų rugsėjo 1 iki lapkričio 1 dienos. Indėlio suma turi būti ne mažesnė kaip 1000 eurų, o laikotarpis – ne trumpesnis kaip 6 mėnesiai.Pirmieji trys išmanieji televizoriai padovanoti rugsėjo pabaigoje, likusieji trys Samsung televizorių nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 2 d.

 

Patogiai atlikite grynųjų pinigų operacijas

Šiuo metu ypač populiarėja tarptautinių pinigų perlaidų paslauga. Klientai Medicinos banke gali ir išsiųsti ir atsiimti tarptautines pinigų perlaidas. „Vietinių pinigų perlaidų populiarumą lemia tai, kad siunčiant pinigus nei siuntėjui, nei gavėjui nebūtina turėti sąskaitos banke, o pinigai Medicinos banko padaliniuose gali būti išmokami grynaisiais neužilgo po perlaidos išsiuntimo ir nemokamai. Be to, klientai gali rinktis net iš trijų pinigų perlaidų partnerių, su kuriais bendradarbiauja Medicinos bankas – MoneyGram, Ria ir Unistream“, – pažymi V. Baužienė. Medicinos bankas, siekdamas patenkinti privačių klientų poreikius, operacijas grynaisiais pinigais atlieka visuose padaliniuose.

 

Privatūs Medicinos banko klientai, atsidarę banko sąskaitą, turi galimybę nemokamai išsigryninti net 300 Eur per vieną darbo dieną, tai sudaro iki 9 300 eurų per mėnesį.

 

Maloniai laukiame Jūsų Medicinos banko klientų aptarnavimo skyriuje Raseiniuose, adresu – Vytauto Didžiojo g. 8. Darbo laikas: I-IV 7:30-16:30, V 7:30-15:15. Plačiau www.medbank.lt, tel. 8 800 60 700, el. paštas raseiniai@medbank.lt.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144