2018-12-15, šeštadienis, 20:13.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ prašo gyventojų pagalbos

UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ prašo gyventojų pagalbos

Nuo šių metų spalio 9 d. UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ pradėjo konteinerių žymėjimą specialiomis mikroschemomis. Jų dėka bus galima matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą. Tai leis apskaičiuoti tikslesnį mokestį už faktinį konteinerių pakėlimų skaičių.

 


   Paklaustas, kaip vyksta konteinerių žymėjimo darbai, šios įmonės vadovas Rolandas Butkus pirmiausia padėkojo daugumai gyventojų, kurie geranoriškai išstumia konteinerius jų tuštinimo dieną, net jei jie ir nebūna visiškai užpildyti. Tačiau dalis gyventojų nestumia konteinerių ir tuomet žymėjimas tampa sudėtingas.

 

   Kita problema, su kuria susiduria žymėjimo darbus atliekantys darbuotojai, yra ta, kad skirtingų individualių valdų gyventojai konteinerius stato vieną šalia kito, todėl kartais sunku, o kartais ir neįmanoma nustatyti, kuriai valdai priklauso vienas ar kitas konteineris.

 

   „Konteinerį išstumti kiekvieną kartą jo tuštinimo dieną kai kuriems gyventojams galbūt yra sudėtinga, todėl dar kartą prašome iki Naujųjų metų juos stumti bei pastatyti kiek įmanoma arčiau savo namų valdos. Jeigu name yra keli butai ir namas priklauso keliems asmenims, vedantiems atskirus namų ūkius ar konteineris statomas toliau nuo namų, gyventojų prašome užrašyti ir palikti raštelį ar rasti kitų būdų, kaip pranešti tikslų konteinerio naudotojo adresą“, – teigė UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius R.Butkus.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144