2018-12-14, penktadienis, 18:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:11.

Trys Karaliai Raseinių lopšelyje – darželyje „Saulutė“

2018-01-09, Indrė Matevičienė
Trys Karaliai Raseinių lopšelyje – darželyje „Saulutė“

Apsisuko metų ratas, štai ir vėl Raseinių lopšelį – darželį „Saulutė“ aplankė Trys Karaliai - išminčiai. Trys Karaliai – sausio 6-ąją dieną minima šventė. Lietuvoje ją tradiciškai laikome visų žiemos švenčių pabaiga, kai nupuošiamos eglutės ir visos kalėdinės dekoracijos paslepiamos sandėliukuose iki kitų metų. Ant namų durų šią dieną dažnai užrašomos raidės K, M ir B, šalia jų pažymimi kryželiai.

Šių metų sausio 5 dieną „Saulučių“ grupės vaikai Kristupas, Denas, Dominykas, Airidas apsirengę Trijų Karalių rūbais, užsidėję karūnas giedojo giesmes, nešė linkėjimus, dovanas ir visiems paskelbė žinią, kad atėjo laikas atsisveikinti su eglute. Ant durų pašventinta kreida užrašė pirmas karalių vardų raides +K+M+B .Tikima, kad tuos namus lankys laimė ir karalių linkėjimai pildysis. Jie aplankė visus lopšelio- darželio „Saulutė“ vaikus ir darbuotojus. Nepamiršo palinkėti laimės ir socialiniams partneriams – aplankė VšĮ Raseinių lopšelio – darželio „Spinduliukas“ bendruomenę. O Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai, lydimi jų mokytojos Dianos Užumeckienės ir socialinės pedagogės Beatos Vaičekauskienės, atvyko patys į mūsų darželį ir „Pasakaičių“ grupės vaikams padovanojo vaidinimą „Kalėdų naktis“, taip ugdydami visų mūsų socialines, komunikavimo kompetencijas.

Džiugu, kad vaidinimas įvyko ir „Žirniukų“ grupėje. Jį paruošė šios grupės tėveliai. Aktyviai įsitraukė ir lopšelio-darželio tarybos narys Edgaras Juška.

Trijų Karalių šventę organizavo auklėtojos D. Šilkūnienė ir N. Jurkienė, muzikos pedagogė O. Petroševičienė.

 

                                  

                 Lopšelio – darželio direktorė Indrė Matevičienė, auklėtojos metodininkės Dalia Šilkūnienė ir Neringa Jurkienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144