2018-06-24, sekmadienis, 04:00.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Tradicinis XXI –asis dviračių žygis Raseiniai – Dubysa

2017-09-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tradicinis XXI –asis dviračių žygis Raseiniai – Dubysa

Praėjusį šeštadienį įvyko tradicinis, jau XXI asis dviračių žygis Raseiniai – Dubysa. Nors oras važiavimui dviračiu pasitaikė tikrai puikus, labai didelio antplūdžio dviratininkų nebuvo – gal dviračių gerbėjai šį kartą pasirinko grybavimą, bulvių kasimą ar dar ką nors.

 

Apie keturiasdešimt važiavimo dviračiu mylėtojų ryte suvažiavo į aikštelę prieš parduotuvę ,,Moki-veži“, kad galėtų drauge maloniai praleisti laisvalaikį, sudalyvauti žygyje ir pabandyti laimę loterijoje, kurioje puikavosi du dviračiai ir kita dviratininkų atributika. Viena iš žygio organizatorių rajono tarybos narė Ona Babonienė pasveikino žygio dalyvius, supažindino su visa žygio veikla ir visi dalyviai, vedami Raseinių dviratininkų klubo ,,Minam“ prezidento Šarūno Blinstrubo, pajudėjo Dubysos link. Visi važiavusieji su šypsenomis veiduose ir be jokių dviračių gedimų neužilgo pasiekė Dubysos upės pakrantę, kur , truputį atsipūtę, pabandė laimę dviratininkų varžybose – smiginio rungtyje važiuojant ir lėtame važiavime. Smiginio rungtyje trečiąją vietą iškovojo Edvinas Antanavičius, antrąją – Laima Adomavičienė, pirmąją – Algis Andraitis.

 

Lėtame važiavime trečiąją vietą užėmė Natalija Antanavičienė, antrąją vietą užėmė Jolanta Stankutė, na o nugalėjo Edvinas Antanavičius. Visi jie buvo apdovanoti dviračių žygio medaliais. Atminimo prizus gavo ir jauniausi bei vyriausi žygio dalyviai – Adrija Šimkutė ir Ernestas Andraitis bei Genovaitė Adomavičienė ir Vincas Antanavičius. Visi nekantriai laukė pagrindinės loterijos, kur buvo lošiami du nauji dviračiai. Sporto centro įsteigtą prizą-dviratį šį kartą laimėjo Lina Kleišmantienė, na o dviračių klubo ,,Minam“ kitas prizas-dviratis atiteko Gražinai Masalskienei. Po to  buvo ištraukti ir išdalinti kiti loterijos prizai. Po to visi neskubėdami savarankiškai išskubėjo link Raseinių ir pažadėjo būtinai sudalyvauti žygyje kitais metais.

 

Gintautas Balčaitis
Raseinių KKSC 
   
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440