2020-06-06, šeštadienis, 07:06.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Tradicinis renginys „Paukščiai sugrįžta į Mirklius“

2020-05-08, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tradicinis renginys „Paukščiai sugrįžta į Mirklius“

Vėl pakvipo pavasariu, bet šiemet karantino metu per šventę negalime kartu piešti, lipdyti iš molio, sportuoti, dainuoti, žaisti. O išskridę paukščiai grįžta į gimtąsias vietas. 2020 m. gegužės 2 d. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė nuotoliniu būdu suorganizavo tradicinę šventę ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“.

 

   Įvairaus amžiaus vaikučiai ir suaugusieji savo namuose piešė tokį paukštį, kuris jiems suteiktų daugiausia džiaugsmo, savo mintis apie grįžtančius paukščius išsakė įvairia technika piešdami ant popieriaus lapo ar kitu būdu. Visi atsiųsti darbai verti apdovanojimų. Mirklių kaimo bendruomenė atsidėkodama už dalyvavimą renginyje apdovanos visus dalyvavusius artimiausiame renginyje po karantino.

 

Nuoširdžiai visiems dėkoju už dalyvavimą mūsų šventėje: bendruomenės nariams ir jų vaikučiams, Raseinių pagalbos šeimos namams ir Neringos šokių studijai. Linkiu daug saulės ir šilumos, naujų idėjų, sėkmės ir greitai susimatyti. Už nuostabius darbelius dėkoju: Leonardui, Steilai, Elzei, Urtei, Nedui, Helai, Ramintai, Smiltei G., Mėjai, Lilei, Mantui, Kamilei, Austėjai B., Arnėjai, Ievai, Akvilei, Gretai, Ugnei, Kamilei, Rūtai, Elijai, Vytautei, Militai, Anelei, Nijolei, Nidai, Sonatai, Jolantai, Livetai, Editai, Lukrecijai, Simonai, Sigitai, Evaldui, Ernestui, Kornelijai ir Neringai.

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144