2019-01-23, trečiadienis, 09:03.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:37, leidžiasi 16:48, dienos ilgumas 8:11.

Tradicinis kurčiųjų Velykų rytmetis

2018-04-12, Genutė Eidukevičienė
Tradicinis kurčiųjų Velykų rytmetis

Raseinių kurtieji taip pamėgo švęsti Velykų rytmetį, kad jau tapo tradicinis ir laukiamas susitikimo rytmetis ne tik Raseinių krašto kurtiesiems, bet ir svečiams iš kitų miestų. Šį kart buvo nuspręsta pasikviesti senus draugus iš Panevėžio (bočius), su jais sieja  graži sena draugystė. Kvietimas  priimtas, tada ruošėmės gražiam pavasariškam Velykiniam renginiui.

 

Raseinių kurčiųjų draugijos pirmininkė Genutė Eidukevičienė  pakvietė kartu pabūti šventėje ir rytmečio vedančiąja Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro kultūros darbuotoją visad  linksmą, trykštančią optimizmu Viką Masalskienę.

 

Rytmetėlio svečiai Panevėžiečiai atsivežė įmantriai dažytų margučių ir svarbiausia šiltas šypsenas ir nuoširdumą. Po  oficialios sveikinimų, gražių kalbų dalies buvo išrinkta komisiją, kuriai teko išrinkti gražiausius, stipriausius ir toliausiai nuriedėjusius margučius. O margučių ridenimas mums gražiausias  vaikų žaidimas, leidžiantis nuklysti į vaikystę.  Gražiausi margučiai buvo draugų – panevėžiečių - Laimutės Barisevičienės ir Danutės Mažeikienės, o iš mūsiškių šių eilučių autorės. Toliausiai nuriedėjęs margutis panevėžiečio Edmundo Mažeikos, stipriausias margutis narės Paulinos  Vaštakaitės mamos.

 

Po  smagių žaidimų, gerų emocijų susėdom šiltam bendravimui prie gražaus stalo. O kalbų niekad nepritrūkstama ilgai nesimačius. Visi margučių rungčių prizininkai buvo pamaloninti  Raseinių priminės kurčiųjų organizacijos pirmininkės Genutės Eidukevičienės savo rankų kurtais suvenyriniais: kiaušiniais, kad prisimintų smagų, šiltą, netrūkusio gerų emocijų velykinį renginį.  Raseinių kurtieji dar daug turi numatę gražių renginių, pažintinių išvykų, taigi  emocijų dar išgyvensime. Jau ruošiamės greitu laiku vykti Į edukacinę kelionę ,,Auksinės rankos“ pas klaipėdiečius taip pat senus draugus.

 

Raseinių pirminės kurčiųjų organizacijos narė Vitalija Tytmonienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144