2020-06-02, antradienis, 22:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:58, leidžiasi 21:59, dienos ilgumas 17:i.

Tėvų, vaikų ir pedagogų bendra veikla Girkalnio darželyje

2014-04-28, paskelbė Indrė Matevičienė
Tėvų, vaikų ir pedagogų bendra veikla Girkalnio darželyje

   Girkalnio darželio veikla remiasi  Reggio Emilia filosofija, kur - svarus tėvų vaidmuo. Šeima - neatskiriama ugdymo proceso dalis, vaiko ir tėvų gerovė yra glaudžiai susijusios. Pagal šią filosofiją tėvai kviečiami dalyvauti kasdienos užsiėmimuose, aptaria vaikų reikalus su pedagogais. Nuolatinis tėvų palaikymas padeda gerinti vaikų gerovę ir saugumą.

 

Mūsų darželyje tėvai turi galimybę būti kartu su vaikais. Girkalnio darželio tėveliai sudalyvavę bendroje veikloje kartu su savo vaikais ir darželio darbuotojais 2014 m. vasario mėnesį, ėmėsi iniciatyvos ir išsakė pageidavimą vėl susiburti bendrai veiklai. Puikia galimybe susiburti visiems į bendrą veiklą buvo visai neseniai praėjusios šv. Velykų šventės, kurių metu vaikai turėjo nuostabią galimybę išreikšti savo kūrybiškumą kurdami šventinius margučius.

 

2014 m. balandžio 24 d. tėveliai, vaikai ir darželio darbuotojai galėjo dar kartą prisiminti šv. Velykų papročius ir tuo pačiu pradžiuginti savo vaiką bendru darbu – kartu kurti velykinį margutį. Idėjas veiklai pasiūlė darželio tarybos nariai, kurie ir ėmėsi vadovauti jų įgyvendinimui. Už intensyvią kūrybinę veiklą, kuri suteikė visiems daug džiugių emocijų, nuoširdžiai dėkojame darželio tarybos pirmininkei Jūratei Utakienei ir nariams Jovitai Nainienei ir Rūtai Rukšėnaitei – Kleivienei. Ačiū visiems darželio tėveliams, kad Jūs aktyviai įsijungiate į bendras veiklas. Juk Jūs mūsų įkvėpėjai ir drąsintojai, padėjėjai ir palaikytojai, stebėtojai ir vertintojai, planuotojai ir organizatoriai, iniciatoriai ir dalyviai. O visų svarbiausia, kad pritariate siekiui – pedagogai ir tėvai turi siekti vieno bendro tikslo – sėkmingai užauginti vaiką, atsakingą ir kūrybingą asmenybę.

 

    Direktorė Indrė Matevičienė

 
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144