2017-11-23, ketvirtadienis, 22:25.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:20, leidžiasi 16:14, dienos ilgumas 7:54.

Teniso turnyras sporto klubo „Žygis“ taurei laimėti

Šiais metais įvyko  dešimtasis teniso turnyras sporto klubo “Žygis” turei laimėti, į kurį atvyko tenisininkai iš Baisiogalos, Kauno, Kėdainių, Skaudvilės, Radviliškio, Tytuvėnų, Vilniaus ir Raseinių.

Iš pradžių kovos vyko dviejuose pogrupiuose, po kurių paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros. Čia geriausiai sekėsi Tomui Adomaičiui (Tytuvėnai), Sauliui Džiaugiui ir Gintarui Marcinkui iš Baisiogalos bei Vytautui Kenstavičiui(Skaudvilė), kurie pateko į pusfinalį.

Ypač atkakli  kova pusfinalyje vyko tarp Tomo ir Sauliaus. Po gražios ir ilgai trukusios kovos šį kartą nugalėjo Saulius. Antrame pusfinalyje pajėgesnis buvo daugelio respublikinių ir tarptautinių turnyrų dalyvis Vytautas, kuris Lietuvoje, savo amžiaus reitingų lentelėje, yra penktoje vietoje.

Pralaimėjusių pusfinalius kovoje – dėl  trečios vietos  pajėgesnis buvo T. Adomaitis.
            Finale V. Kenstavičius laimėjo prieš S. Džiaugį ir tapo turnyro nugalėtoju.