2018-12-10, pirmadienis, 12:31.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:45, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:15.

Teniso turnyras SK „Žygis“ taurei laimėti

Įvyko, tradiciniu tapęs, teniso turnyras sporto klubo „Žygis“ taurei laimėti. Dvi dienas tenisininkai iš įvairių Lietuvos vietovių kovojo dėl nugalėtojo vardo.   Varžybos buvo vykdomos  dviejų minusų sistema. Po kurių paaiškėjo, kad pusfinalyje susitiks T. Adomaitis (Tytuvėnai) su V. Zoltneriu (Radviliškis) ir S. Džiaugys (Baisiogala), su, geriausiai tarp  raseiniškių pasirodžiusiu, V. Karabinu.

Pusfinalines kovas pralaimėję V. Zoltneris ir V. Karabinas susitiko dėl 3-4 vietų. Po atkaklios kovos nugalėjo radviliškietis.

Finalinėje kovoje S. Džiaugys nugalėjo T. Adomaitį ir tapo, vienuoliktus metus iš eilės organizuojamo, turnyro nugalėtoju.