2020-04-05, sekmadienis, 19:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:51, leidžiasi 20:15, dienos ilgumas 13:24.

Tarybos posėdis vyks laikantis didžiausių saugumo priemonių (3)

2020-03-21, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tarybos posėdis vyks laikantis didžiausių saugumo priemonių

 Visoje Lietuvoje paskelbtas karantinas veikia ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos veiklą, todėl kovo 23 d., vyksiančiame posėdyje sprendimai bus priimti tik laikantis griežčiausių atsargumo priemonių. Atsižvelgdami į tai, kad nėra techninių galimybių, leidžiančių posėdį organizuoti nuotoliniu būdu, informuojame tarybos narius ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojus apie priemones, kurių bus laikomasi posėdžio metu.

  

„Daugelio savivaldybių darbas ir karantino sąlygomis nenustoja viręs, rengiami posėdžiai, nes vykdoma politika privalo turėti teisinį pagrindą. Panaši situacija ir Raseinių rajono savivaldybėje, tačiau svarbu ne tik darbas, bet ir saugumas, todėl privalome laikytis maksimalių saugumo priemonių. Dėl šios priežasties artimiausias tarybos posėdis vyks ypatingomis sąlygomis. Dėkoju visuomenei už supratingumą“,- sako Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

 

  Prieš tarybos posėdį ir po jo patalpos bus nuodugniai išdezinfekuotos, o patiems tarybos nariams išdalyti kvėpavimo takus apsaugantys respiratoriai.

 

   Posėdyje bus svarstomi tik patys opiausi klausimai. Dėl klausimų svarbos balsavimo metu apsispręs patys tarybos nariai. Taip pat vietoje planuotų dviejų posėdžių kovo mėnesį, Savivaldybės meras Andrius Bautronis siūlys organizuoti tik vieną posėdį.

 

  Numatomi nemaži pokyčiai ir balsavimo procedūroje. Užuot balsavus iš įprastų darbo vietų, tarybos nariai laikysis saugaus atstumo, bus pasiskirstę po visą posėdžių salę, todėl bus laikomasi senosios balsavimo tvarkos, padėsiančios išvengti tiesioginio kontakto.

 

  Atsižvelgiant į Vyriausybės atstovo Kauno apskrityje pateiktas rekomendacijas, į  Savivaldybės posėdžių salę dėl jų pačių ir tarybos narių saugumo nebus įleidžiami pašaliniai asmenys, tačiau posėdžio metu įprasta tvarka vyks vaizdo transliacija, leisianti išklausyti politikų mintis ir argumentus svarstomais klausimais.

 

  Tuo pačiu norime pasidžiaugti, kad Raseinių rajono savivaldybėje nėra užfiksuota patvirtintų COVID-19 susirgimo atvejų. Jeigu situacija keistųsi, informuosime gyventojus apie pokyčius mūsų krašte.

 

                                                                                                                         Raseinių rajono savivaldybės informacija

 
 
Contact form

 

Merui 2020-03-22 08:42:22 IP: 89.116.10.3

meras privalo rūpintis tarybos narių sveikata ir nerizikuoti.Visi žmonės turi rūpėti.Nejaugi taip sunku technologijų amžiuje posėdį organizuoti nuotoliniu būdu?Mūsų merui tai misija neįmanoma?

 

Medinukas pasipute 2020-03-21 16:14:45 IP: 86.38.185.229

Alisa parklupo ant visu keturiu stai cia atejo daktaras ir pasake ka ir kaip daryt.Delfis parase kaip reseiniu meras siunte autobusa parvezt parvykusiu is uzsienio pilieciu.Man patiko kaip jis kviecia zmones buti sąmoningais ir nenumoti ranka i prasymus.O jis arba daktaras kuris ir yra tikrasis raseiniu meras numoja i bendruomeniu gyventoju prasymus ir skubiai ruosiasi posedziaut.Jei per posedi bus uzdarytos mokyklos tai daktaras 100%nematys seimo.O is viso to islos raseiniu vicmeris buves policajus.Nes atsiras didesne galimybe Nekrusio elektrikui vel prasitrynti seime.Policajus be seimo elektriko nulis!Pasirodo,kad daktaras jau nukvarso jei nemato kas vyksta...

 

buratininės sapalionės 2020-03-21 13:05:46 IP: 78.58.40.112

,,Taip pat vietoje planuotų dviejų posėdžių kovo mėnesį, Savivaldybės meras Andrius Bautronis siūlys organizuoti tik vieną posėdį." Tarybos posėdžius šaukia meras. Kam jis siūlys? O gal ne jis jau vadovauja?

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144