2019-10-15, antradienis, 11:29.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:01, leidžiasi 18:31, dienos ilgumas 10:30.

Taryba nusprendė: Viduklės industrinio parko plano netvirtinti, pradinių klasių Paupyje nekomplektuoti, prekybą apriboti, vėjo jėgainių plano nesvarstyti ! (4)

2019-06-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Taryba nusprendė: Viduklės industrinio parko plano netvirtinti, pradinių klasių Paupyje nekomplektuoti, prekybą apriboti, vėjo jėgainių plano nesvarstyti !

Praėjusią savaitę posėdžiavusi Raseinių rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo taryba priėmė daug rajono gyventojams aktualių sprendimų.

 

Pirmiausiai ji, krikščionio Prano Gedmino teikimu, nusprendė nekomplektuoti pradinių klasių V. Petkaus pagrindinės mokyklos padalinyje - Paupio daugiafunkciame centre. Į emocingai tam prieštaravusios visuomenės atstovės ir opozicijos nuomonę atsižvelgta nebuvo. Pasiūlymo teikėjo nuomone, nekomplektuodama šių klasių Savivaldybė turėtų sutaupyti 20 tūkst. eurų. Administracijos direktoriaus pavaduotoja įvardino ir dar didesnę sumą.

 

Kitas klausimas, kurį svarstant kilo audringos diskusijos, buvo dėl prekybos viešosiuose vietose ir turgavietėse taisyklių pakeitimo. Jam hiperenergingai prieštaravęs verslininkas V. Kuzmarskis gavo ne mažiau energingą atsaką iš į tribūną pakviestos rajono smulkiųjų verslininkų atstovės D. Lukauskienės. Sprendimo projektui taip pat buvo pritarta.

 

Klausimo dėl inžinerinės infrastruktūros vystymo plano vėjo elektrinių statybai rengimo ir planavimo tikslų svarstymą  buvo nuspręsta atidėti. Opozicijos atstovai buvo linkę svarstyti šį klausimą, tačiau valdančioji dauguma buvo įsitikinusi, kad šį sprendimo projektą reikia išsamiau išnagrinėti, įsiklausyti į bendruomenių narių nuomonę, atsižvelgti ir į kitų rajonų patirtį.

 

Teritorijos Viduklės seniūnijos Virgainių kaime, kuriame buvo planuojama steigti industrinį parką, planui Taryba  nepritarė. Didesnių diskusijų šiuo klausimu net nekilo. Tik Vaidas Kuzmarskis išsakė savo nuomonę, jog jis pasisako už investicijų į rajoną atėjimą. Į Jūratės Garliauskienės kvietimą, kad reikia nežiūrėti į tai koks šleifas ir kokia šmėkla tame reikale dalyvauja, atsižvelgta nebuvo. O Gerdai Visockienei pasisakyti ,,UŽ“ nebuvo leista, nes tokių pasisakymų limitą išnaudojo jos kolegos.

  

Didelės diskusijos kilo svarstant klausimą dėl didžiausio leistino valstybės tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičiaus nustatymo Raseinių rajono savivaldybės administracijoje. Pranešėjas – administracijos direktorius Edmundas Jonyla išsamiai paaiškino, kad sprendimo projektas parengtas atsižvelgiant į seniūnų prašymą priskirti seniūnijoms kapinių sargų etatus, kurie iki šiol priklausė UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“. Pakeitus sprendimą kapinių sargai vykdytų ne tik savo tiesiogines funkcijas, bet dirbtų seniūnijose ir kitus darbus, būtų pavaldūs vienam darbdaviui, todėl pagerėtų darbo organizavimas, išnyktų biurokratizmas. Šiems darbuotojams seniūnijos tiesiogiai mokėtų atlyginimą, kurį dabar jos perveda komunalinio ūkio įmonei, kad ši atsiskaitytų su kapinių sargais. Pakviesta į tribūną rajono seniūnų sueigos pirmininkė, Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė patvirtino tai, ką kalbėjo administracijos vadovas ir konkrečiais pavyzdžiais įrodė, kad kapinių sargai turi būti seniūnijų darbuotojai. Tai nėra papildomi etatai, o tie patys, priklausę „Raseinių komunalinėms paslaugoms“.

 

Šiam klausimui taip pat buvo pritarta.

 

Visą posėdį galite žiūrėti čia:

 

 
 
Contact form

 

O TAI 2019-06-26 10:43:20 IP: 82.140.177.75

kaip tas pastoviai minimas Acas sugebejo ir zemes privatizuoti ir dar daugeli atlikt darbu vienas?Kad "Gargaliauskiene Jurate"konkreti vista ir dar su fobijomis tai faktas.Kita vertus tai taryboje ir valdzioje pilna Aco zmoniu.Cia taip aiskiai viskas matosi,kad net aklas pamatytu.Artimoje ateityje galimai vienas zmogus atsisakys mandato,o i jo vieta ateis Aco zmogutis.Ir tai bus moteris...Taip kad nieko naujo "Gyvuliu ukyje"nebent seimo Pranckietis parasytu nauja knyga apie tai....

 

geras 2019-06-25 14:53:13 IP: 89.190.121.40

Dar kartą buvę bendraminčiai norėjo šią aferą prastumti , t. y pamelžti rajono biudžetą - neišdegė , pradeda ir kiti atsibusti , o tie vaidenimaisi dar ilgai atsilieps rajono biudžetui

 

gervinės 2019-06-25 10:46:05 IP: 78.60.26.74

A tai jinai čia ant savo ačo taip pasakė,kad šleifas ir šmėkla.

 

Kastytis 2019-06-25 07:16:34 IP: 78.58.40.112

Kieno šmėkla Jūratei vaidenasi?

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144