2018-12-11, antradienis, 05:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:46, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:14.

Šventinis teniso turnyras

2018-03-19, Raimundas Elzbergas
Šventinis teniso turnyras

    Kovo 17-18 dienomis Raseiniuose vyko atviras respublikinis moterų ir vyrų teniso turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Tunyre dalyvavo žaidėjai net iš 7 rajonų. Varžybos vyko dviejų minusų sistema. Permainingų ir atkaklių kovų netrūko visas dvejas dienas tiek žaidžiant moterims, tiek vyrams. Labai džiugu, jog pakili nuotaika ir entuziazmas žaidėjus lydėjo viso turnyro metu.

 

    Turnyre žaidė ir pirmus metus lankantys raseiniškiai Audrius Norkus, Nerijus Zelionka bei Grėtė Stanaitytė, kurie įrodė, kad ir be didelio treniruočių bagažo gali kautis su pajėgiais varžovais. Moterų grupėje trečiąją vietą iškovojo raseiniškė Darija Bakutytė, antrąją vietą - Jūtarė Gečaitė ir nugalėtoja  tapo Ingrida Čiauškaitė, abi iš Jurbarko teniso klubo.

 

         Vyrų dvikovose vyko daug netikėtumų. Varžovo pranašumą teko pripažinti itin pajėgiems žaidėjams. Mažąjį finalą, kaip ir praėjusiais metais, žaidė Raimundas Elzbergas (Raseiniai) ir Aurelijus Stauga (Radviliškio teniso klubas). Po atkaklios trijų setų kovos pergalę šventė raseiniškis. Antrąją vietą iškovojo Vaidas Stravinskas (Kėdainių teniso klubas) ir nugalėtoju, jau antrus metus iš eilės, tapo Vytautas Kenstavičius (Skaudvilė).

 

        Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, dalyviai asmeniniais prizais.

 

                                                                                             Turnyro organizatorius Raimundas Elzbergas

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144