2019-04-19, penktadienis, 01:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:18, leidžiasi 20:41, dienos ilgumas 14:23.

„Sveikatos fiesta 2018“ laimėjimas

2018-10-24
  „Sveikatos fiesta 2018“  laimėjimas

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo konkursą-akciją „Sveikatos fiesta 2018”, kurio tikslas – suaktyvinti  formaliojo ir neformaliojo  švietimo įstaigų, jų bendruomenių, jaunimo organizacijų veiklą: bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą visaapimančią sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką. Sveikatinimo programos dalyviai galėjo pateikti organizatorių siūlomas veiklas ar savo originalių idėjų realizavimo aprašymus.

      

Šiais metais sveikatos ugdymo veiklų konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta 2018“ dalyvavo 7418 bendrojo ugdymo mokyklų, profesinio mokymo įstaigų, būrelių, neformalaus ugdymo institucijų mokinių, mokytojų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų ir pedagogų. Konkursui buvo pateikta 40 darbų, iš kurių du sveikatinimo veiklos aprašus  „Sveikatinimo veiklos Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje“ ir  „Judėkime drauge“ pateikė Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija.  Malonu, kad šie darbai buvo išrinkti  ir įvertinti kaip kūrybiški, originaliai pateikti, todėl sveikatinimo grupės vadovė, mokytoja Ingrida Račickienė buvo pakviesta  dalyvauti sveikatos  ugdymo veiklų konkurso-akcijos „Sveikatos fiesta 2018” aktyvių veiksmų dienose. Jų metu vyko edukacinė išvyka į Lenkiją: Liubliną, Chelmą, Zamostę, Kazimiež Dolny, susitikimas su švietimo įstaigos, vykdančios sveikatos ugdymo veiklą, bendruomene.

 

  Pakviestieji delegatai apsilankė Lenkijos sveikatą stiprinančioje pradinėje mokykloje, kur mokyklos administracija maloniai priėmė, supažindino su mokykla, su sveikatinimo veikla bei atsakė į svečių pateiktus klausimus. Išvykos dalyviai pasisėmė naujų idėjų, kurias galės pritaikyti savo bendruomenėse, pasigrožėjo Lenkijos senamiesčiais, kreidos sostine, nuostabiais Vyslos slėniais.

    

  Ekskursijos dalyviai grįžo ne tik visapusiškai praturtėję naujomis žiniomis, bet ir deramai įvertinti už atliktą didelį darbą savo mokyklos bendruomenei.

 

                                                                                                                                                             Ingrida Račiskienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144