2019-05-22, trečiadienis, 08:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Sveikatos diena lopšelyje–darželyje

2018-06-05, Indrė Matevičienė
Sveikatos diena lopšelyje–darželyje

Gegužės 31–ąją  Raseinių lopšelyje–darželyje „Saulutė“ vyko sveikatos diena. Skambant muzikai ir padedant kūno kultūros pedagogei Orintai, darželio ugdytiniai kieme darė rytinę mankštą. Pasimankštinę, geros nuotaikos, vaikai lauke pusryčiavo. Po pusryčių, grupių pedagogų įrengtose stotelėse, vaikai atliko sveikatą stiprinančias užduotis. Mažieji  basomis galėjo išbandyti įvairius paviršius vandenyje: smėlio, kankorėžių, akmenų. Vaikai šlapiame smėlyje kojų pirštais ieškojo  pasislėpusių žaislų, bėgiojo po saulės įkaitintą sausą smėlį, žvyrą, akmenukus,  įveikdami sportines kliūtis.

 

Kūrybinės veiklos stotelėse vaikai pūtė dažus šiaudeliais ir kūrė nuostabius kūrybinius  darbus, išbandė ir piešimą kojomis. Kiekvienas, nusidažęs kojų pėdas pasirinkta spalva, stebėjo savo spalvotas pėdutes ant tapeto,  kreidele piešė, brūkšniavo, grožėjosi ir aptarinėjo su draugais.

 

Kitoje stotelėje vaikų laukė balionų mūšis. Taikinius patys piešė  guašu, o po to į juos mėtė   balionus su vandeniu. Reikėjo daug pastangų, kad balionai susprogtų.

 

Vaikščiodami basomis po pievą vaikai rado spygliuotų „ežiukų“–kamuoliukų, su kuriais masažavo pėdas, kojų pirštukais rinko  pievelėje pasislėpusius daiktus. Paimti daiktą kojomis  buvo  sudėtinga, kartais  tekdavo į pagalbą pakviest rankytes.  Paskutinėje stotelėje vaikai  veido pieštukais puošė savo draugo veidą, džiaugėsi sėkminga kelione per stoteles. Šventės pabaigoje buvo įteikti Sveikuolio pažymėjimai vaikams, šiais mokslo metais mažiausiai praleidusiems dienų dėl ligos.     

                                                                                                                

Auklėtojos  Laima Vaičienė ir

Diana Reklaitienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144