2018-10-19, penktadienis, 06:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:10, leidžiasi 18:21, dienos ilgumas 10:11.

Susitikimas su poete Zita Gaižauskaite

2018-02-09
 Susitikimas  su poete Zita  Gaižauskaite

Vasario 8 dieną  į  Raseinių r. Betygalos Maironio gimnaziją atvyko vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus  ir pradinių klasių mokinius poetė nustebino savo kūrybos pristatymu.

 

   Zita Gaižauskaitė, persirengusi Rudenio Močia, kartu su vaikais inscenizavo eilėraščius „Varliukas keliauninkas“, pabuvo savo kūrybos posmų personažais – Kiškiu, Saulute, Briedžiu, Vilku, Šarka, Gandru, Varle. Vaikams puikiai sekėsi įsijausti į vaidmenis, nes viešnia nepaprastai šiltai bendravo, deklamavo bei vaidino savo eilėraščius.

   

    Vėliau poetė Zita Gaižauskaitė papasakojo  vaikams  apie mūsų gražią  lietuvių kalbą, apie tai, kad ją reikia saugoti ir mylėti. Poetė mokinukus pradžiugino deklamuodama skambius eilėraščio posmus apie šypsenėlę, kuri gyvena kiekvieno vaiko veidelyje, taip pat ragino skaityti, mokė knygeles saugoti ir glausti prie širdelių.  Skambūs eilėraščių ritmai skatino vaikus atspėti, kokį eilėraščio žodį eilutėje nutyli poetė.

    

    Poetė Zita Gaižauskaitė yra išleidusi virš 30 įvairiausių knygelių, skirtų jauniausiems skaitytojams. Jos tekstai skambūs, ritmiški, parašyti vaikams suprantama kalba. Po susitikimo visi galėjo įsigyti autorės knygelių.

      

    Dėkojame  eilėraštukų autorei už šiltą susitikimą ir nuoširdžią šypseną. Ačiū   pirmokėlių  Viltės Barauskauskaitės mamai Rasai Barauskienei ir Juozapo močiutės sesei Reginai Kasčiuškienei už suorganizuotą susitikimą ir saldų pyragą, o gimnazijos bibliotekininkei Danutei Enčerienei už šiltą svečių priėmimą bibliotekoje. 

 

                                                                                                                                         Ingrida Račickienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144