2018-02-20, antradienis, 05:42.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:42, leidžiasi 17:47, dienos ilgumas 10:5.

Stalo teniso turnyras Nemakščiuose

Sausio 20 d., šeštadienį, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos sporto salėje užvirė kovos prie teniso stalų.

Šis turnyras, rengiamas Nemakščių bendruomenės sporto klubo ,,Smeltė”, tapo tradiciniu, pritraukiantis Nemakščių ir aplinkinių seniūnijų sportininkus. Rungtyniaujama buvo dviejose grupėse: vyrų ir moterų. Vyrų grupėje varžėsi dvylika sportininkų, o moterų - keturios stalo tenisininkės.

Nuo pat pirmojo turnyro, vyrų grupėje, nugalėtojo vietos niekam neužleidžia nemakštiškis Antanas Žibas, antrąją vietą iškovojo vidukliškis Ovidijus Milašauskas, o trečiąją – nemakštiškis Donatas Gliaudys. Moterų grupėje trečiąją vietą iškovojo Laura Gliaudytė, antrąją – Solveiga Petraitytė, o nugalėtoja tapo Neringa Lušaitė.