2019-06-16, sekmadienis, 05:49.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:18.

Sportiškas karnavalas Ilgižiuose

2018-12-28
Sportiškas karnavalas Ilgižiuose

Šių metų karnavalo šventė Ilgižiuose vyko kiek kitaip. Visi rinkomės apsirengę sportiškai, pasiruošę pajudėti, bet nepamiršome ir kalėdinių akcentų. Šią šventę ruošė aštuntos klasės auklėtoja R. Pakštienė, kuriai padėjo sportiškas nykštukas D. Gricius.

 

Į šventę atvyko ir žaismingasis Mikis, ir Kalėdų senelis, kurio teko dar gerokai paieškoti, ir nykštukas. Kiekviena klasė sugalvojo linksmus komandų pavadinimus, kaip „Slyvų kompotas“, „Mandarinai LT“ ar „Nežinau“, ir varžėsi įvairiose linksmose rungtyse. Prizai buvo mandarinai, be kurių, manau, neapsieitume per šventes. Mokiniai rungėsi iš širdies, bet nors ir buvo daug nesėkmių, visi esame laimėtojai. Svarbiausia - komandinis darbas! Be to, tarp rungčių vyko klasių pasirodymai, į kuriuos įtraukiami visi: tai ir žaidimai, ir šokiai. Judėjo net Kalėdų Senelis ir Mikis. Kol mokiniai rungėsi, Kalėdų senelis bendravo su žiūrovais, ne vienam teko ir eilėraštį padeklamuoti.

 

Taigi šis netradicinis karnavalas tikrai patiko daugumai mokinių. Klasės virto vieningomis komandomis, stengdamosi iš visos širdies. Tikrai reikėtų daugiau tokių aktyvių ir linksmų renginių. Ačiū sakom organizatoriams Raimundai ir Dariui.

 

                                                                                      Aistė Gudaitytė, 8 kl. mokinė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144