2019-01-21, pirmadienis, 17:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

Sportininkams paskirtos premijos

Sportininkams paskirtos premijos

Šiandien posėdžiavo Savivaldybės mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės vadovaujama Raseinių rajono gyventojų, pasiekusių aukštų rezultatų sporto ir meno srityse, skatinimo komisija.

 

   Už aukštus sportinius pasiekimus komisija vienbalsiai nutarė piniginėmis premijomis paskatinti imtynių trenerį Valdą Grišių ir prizines vietas Lietuvos laisvųjų imtynių čempionate pelniusius jo auklėtinius: Andrių Žeką, Dominyką Viliušį, Leandrą Nutautą, Domantą Pauliuščenko, Titą Grišių, Gvidą Narmontą.

 

   Premijos už aukštus sporto pasiekimus taip pat paskirtos treneriui Algimantui Baubliui ir jo išugdytiems sportininkams - Lietuvos jaunimo komandinio-asmeninio čempionato (kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais) bei Lietuvos komandinio-asmeninio čempionato (kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais) prizinių vietų laimėtojams: Aidui Beržėnui, Gediminui Aušrai, Liudui Račickui, Klaudijai Ačaitei, Emilijai Kumpikevičiūtei, Jovilei Mačiulytei.

 

   Iš viso treneriams ir sportininkams, atsižvelgiant į pelnytas vietas ir rungtynių lygį, premijoms išdalinta 3975 Eur suma.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144