2019-05-22, trečiadienis, 07:44.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Sportininkams įteikti baigimo pažymėjimai

2018-05-31, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
 Sportininkams įteikti baigimo pažymėjimai

Gegužės 30 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šventės dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotojas sportui, laikinai einantis direktoriaus pareigas Gintautas Balčaitis ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis.

 

36 sportininkams baigusiems krepšinio, kulkinio šaudymo, badmintono, lengvosios atletikos, laisvųjų imtynių ir tinklinio programas buvo įteikti neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai.

 

Brigitai Budrytei ir Dominykui Viliušiui buvo įteiktos Raseinių rajono savivaldybės mero padėkos ,,Už  aukštus sportinius pasiekimus“.

 

Silvijai Smaidrytei, Ievai Visockytei, Mantui Paškevičiui, Deividui Strumilai, Benui Ilevičiui ir Simonui Siautilui buvo įteiktos Raseinių KKSC padėkos ,,Už aktyvią sportinę veiklą“.

 

Šventės dalyviams grojo saksofonistas Kristijonas Kilčiauskas ir šoko Raseinių kūno kultūros ir sporto centro merginų šokių grupė ,,Dont Stop“, vadovė Jurgita Miniotienė.


Raseinių KKSC
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui
Egidijus Šubinas

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144