2020-06-05, penktadienis, 12:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Situacija Raseinių krašte: du asmenys jau namuose, aštuoniolika saviizoliacijoje

2020-03-31, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Situacija Raseinių krašte: du asmenys jau namuose, aštuoniolika saviizoliacijoje

 Raseinių rajono savivaldybė jau trečia savaite uoliai vykdo savo pareigą suteikti saviizoliavimosi patalpas asmenims, negalintiems to daryti namuose. Mūsų krašto gyventojams pristatome saviizoliacijos Savivaldybės skirtose patalpose apžvalgą.

 

  Džiaugiamės, kad du asmenys jau yra užbaigę 14 d. saviizoliaciją Savivaldybės skirtose patalpose. Per šį laikotarpį jiems nepasireiškė jokie koronavirusui būdingi simptomai, tad jie sėkmingai grįžo namo.

  

Šiuo metu Savivaldybės paskirtose patalpose gyvena aštuoniolika žmonių. Paskirtos patalpos atitinka Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimais nustatytus reikalavimus ir yra saugus prieglobstis saviizoliacijoje turintiems gyventi asmenims.

 

   „Raseinių rajono savivaldybė ir toliau uoliai rūpinsis savo gyventojais. Stengsimės, kad visi, kuriems reikalinga pagalba saviizoliuojantis, gautų vietą Savivaldybės patalpose“,- teigia Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

 

  Savivaldybės turimais duomenimis apie 40 proc. asmenų saviizoliaciją vykdo mūsų skirtose patalpose, o 60 proc. asmenų saviizoliuojasi namuose. Primename, kad visiems, kuriems reikalingos patalpos saviizoliacijai, gali kreiptis į apgyvendinimo koordinatorių Robertą Pareigį, skambindami mobiliojo telefono  numeriu 8 686 52 644 arba rašydami elektroniniu paštu robertas.pareigis@raseiniai.lt.

 

                                                                                                                           Raseinių raj. savivaldybės informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144