2020-06-04, ketvirtadienis, 14:41.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:01, dienos ilgumas 17:4.

Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ svečiuose Veliuonoje

2020-01-13, Audrius Noreika
Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ svečiuose Veliuonoje

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ (vadovas Saulius Beniulis) sausio 12 d. svečiavosi Patriotinės dainos koncerte „Atminimo soduos dainos žydi“ Laisvės gynėjų dienai paminėti Veliuonos kultūros centre.

 

Buvo malonu išgirsti mažosios solistės Agotos, solistų Tomos Butkutės ir Naglio Mačėno, Jurbarko bardų ir Veliuonos kultūros centro vokalinio ansamblio „Veliuonietis“ atliekamų dainų. Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ buvo pristatyta kaip svečiai atvykę iš toliausiai. Koncerto pabaigoje visi kolektyvai sudainavo bendrą dainą „Žemėj Lietuvos“, o po koncerto visi pasidalino įspūdžiais prie vaišių stalo.

 

Prieš koncertą vokalinės grupės dainininkai aplankė Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Ačiū vargonininkei Olgai, kuri papasakojo apie bažnyčios vargonus, pristatė bažnyčios varpinėje įrengtą muziejų. Ačiū Veliuonos kultūros centro direktorei Violetai Grabauskienei ir solistui Nagliui Mačėnui už pakvietimą į Patriotinės dainos koncertą „Atminimo soduos dainos žydi“ ir šiltą bendravimą.

 

Teksto ir nuotraukų autorius:

RRKC Šiluvoje mėgėjų meno kolektyvo vadovas Saulius Beniulis

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144