2019-09-21, šeštadienis, 20:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:15, leidžiasi 19:32, dienos ilgumas 12:16.

Šiluvos teatras „Cinkelis“ XVIII mėgėjų teatrų festivalyje „Tiltai 2019“ Paįstryje

2019-06-03, Audrius Noreika
Šiluvos teatras „Cinkelis“ XVIII mėgėjų teatrų festivalyje „Tiltai 2019“ Paįstryje

Birželio 1 d. Paįstrio kultūros centre (Panevėžio r.) vyko festivalis „Tiltai 2019“. Šio festivalio organizatorių tikslas - parodyti spektaklius kuo įvairesnio amžiaus Panevėžio rajono bendruomenių žmonėms, o festivalio šūkis - „Teatras atvyksta pas žiūrovus!“.

 

Festivalio organizatoriai kviečia mėgėjų teatrus iš visos Lietuvos, juos nukreipia į bendruomenes. Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ dalyvavo šiame festivalyje, jiems teko laimė vaidinti Puodžiūnų bendruomenėje. Buvome labai džiaugsmingai ir maloniai sutikti. Vieningi ir draugiški bendruomenės žmonės ir gausus vaikų būrys  laukė su nekantrumu mūsų teatro pasirodymo.

Neįprasta vaidinti gamtoje, kai skamba lakštingalų ir kitų paukštelių trėlės. Svarbiausia, kad šiame festivalyje niekas nieko nevertino, todėl galėjome vaidinti be įtampos, su džiaugsmu. Nemeluosim sakydami, jog jautėmės kaip pas gerus senus draugus. Dėkojame Puodžiūnų bendruomenės žmonėms, ypač buvusiai pirmininkei Zinai Vareikienei už nuoširdumą ir svetingumą, už dovanas ir skaniausius pietus. Nuoširdų ačiū tariame ir Paįstrio kultūros centro direktorei Daivai  Kiršgalvienei už pasitikėjimą ir galimybę dalyvauti tokiame puikiame festivalyje. Mielos „Cinkelio“ moterys, esate pačios šauniausios ir geriausios, jums didžiausias gyrius!

 

Teksto autorė:

RRKC Šiluvoje mėgėjų  teatro „Cinkelis“ vadovė Birutė Greicienė

Nuotraukos Dalios Valantinienės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144