2019-02-18, pirmadienis, 02:32.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Šiluvos gimnazijoje svečiavosi Amsis ir jo palyda

2018-05-22, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šiluvos gimnazijoje svečiavosi Amsis ir jo palyda

Saulėtą gegužės dieną Šiluvos gimnazijos ikimokyklinės, jungtinės priešmokyklinės ir pradinių klasių vaikučius aplankė Amsis, atvykęs su geriausiu draugu Atšvaitu bei policijos pareigūnais G. Deveikiene ir D. Jonaičiu.

 

Pareigūnai vaikams surengė saugaus eismo akciją, uždavinėjo klausimus apie saugų eismą, apie kelio ženklus, apie elgesį gatvėse, keliuose, aikštelėse.  Ikimokyklinės grupės vaikučiai į susitikimą atėjo pasipuošę rugsėjo 1-ąją gautomis ryškiaspalvėmis liemenėmis, drąsiai ir teisingai atsakinėjo į jiems užduotus klausimus. Už teisingus atsakymus visi vaikai gavo įvairių dovanėlių: spalvinimo knygelių, atšvaitų, pakabukų. Nepamirštos ir mokytojos, kurios vaikams kasdien primena, kaip saugiai pasiekti mokyklą ir taip pat saugiai grįžti į namus – joms įteiktos liemenės, atšvaitai.
 

 

Amsis ir Atšvaitas mažiesiems nestokojo dėmesio, leido ir uodegą patampyti, ir už ausų pagriebti, ranką paspausti. Susirinkusieji neskubėjo skirstytis, kalbino pareigūnus, uždavinėjo jiems aktualius klausimus ir dėkojo už išsamius atsakymus,  po to visi mielai pozavo atminimo nuotraukai. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ dėkoja Šiluvos gimnazijai už bendradarbiavimą, už galimybę prisidėti prie mokinių ir jų tėvelių saugumo, aprūpinimo šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Didelį ir nuoširdų Ačiū sakome ir bendruomenių policijos pareigūnams Giedrei ir Dariui, kurie visada sutinka pagelbėti, niekada neatsisako atvykti į Šiluvą.


Bendruomenės tarybos narė J. Sebeckytė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144