2019-10-19, šeštadienis, 13:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:09, leidžiasi 18:22, dienos ilgumas 10:12.

Šiluvos ansamblių koncertas „Muzikiniame vakare“ Jaunimo užimtumo centre

2019-10-01, Audrius Noreika
Šiluvos ansamblių koncertas „Muzikiniame vakare“ Jaunimo užimtumo centre

Rugsėjo 30 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinis ansamblis „Harmonija“ ir ansamblis „Šilo aidai“ (vadovas Saulius Beniulis) dalyvavo „Muzikiniame vakare“ Raseinių r. JUC salėje.


Nors ruduo, lietūs lyja ir atvėso oras, tačiau žmonės tradiciškai susirinko paklausyti dainų, pašokti ir sudalyvauti linksmame ne viename žaidime, kuriuos sumaniai sugalvoja renginio vedančioji Sandra Maslauskienė. Neapsieita ir be pokšto. Muzikinio vakaro vedančioji Sandra, skambant dainai „Jazminai“ paragino pašokti, o kas nešoka  padainuoti. Nedrąsiai renkantis šokti, Šiluvos kolektyvų vadovas Saulius pokštaujant paragino tuos, kas nešoka ir nedainuoja, pasiimti „dūdeles“ ir pagroja. Netrukus prie Šiluvos kolektyvų prisijungė Raseinių rajono kultūros centro kapelos „Dubysa“ muzikantas Kasparas Bagdonas ir nuostabiais klarneto treliais pagyvino Šiluvos kolektyvų dainavimą.


Malonu, kad Šiluvos kolektyvai ne tik dainavo, bet ir patys įsijungė ne tik į žaidimus, bet ir į šokius. Kaip bebūtų gaila, tačiau renginiai, kaip sako ansamblio „Šilo aidai“ dainininkė Danutė, viskas turi pradžią ir pabaigą. Ačiū Šiluvos kolektyvams, kad nepabūgo atvykti į šaunų renginį!


Ačiū Muzikinio vakaro organizatoriams už pakvietimą! Ačiū renginio vedančiajai Sandrai už šiltą ir draugišką renginio vedimą! Ačiū ištikimai publikai, kad nepabūgo nei lietaus, nei rudens vėsos!

 

Teksto ir nuotraukos autorius:

RRKC mėgėjų meno kolektyvo vadovas Šiluvoje Saulius Beniulis

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144