2019-05-22, trečiadienis, 08:01.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Šiluviškių saugaus eismo akcija „Tytuvos“ šventėje

2018-06-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šiluviškių saugaus eismo akcija „Tytuvos“ šventėje

Sakoma, kad labai svarbu ne tik rūpintis savo kiemu, bet ir atsigręžti į kaimynystėje vykstančius dalykus, jais pasidžiaugti, pasisemti patirties ir įkvėpimo.  Būtent su tokiais gerais norais pirmąjį birželio šeštadienį VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vyko į tradicinę „Tytuvos“ šventę Tytuvėnuose.

 


Šventė miestelio gyventojus ir svečius sukvietė į patį miesto centrą, kur galėjai ne tik grožėtis atnaujinta ir sutvarkyta miestelio erdve, bet ir pamatyti daug besišypsančių veidų, sutikti malonių pašnekovų, šokti ir traukti žinomas lietuviškas dainas. Visos šventės metu ore tvyrojo gera nuotaika, kiekvieną džiugino šalia esantys artimi žmonės, draugai, kaimynai, pažįstami. Visus tarsi buvo apgaubusi linksmybių skraistė, kuri leido pamiršti kasdienius darbus, pabėgti nuo rutinos, bent vienam vakarui užmiršti rūpesčius ir bėdas.

 


Gali išgirsti kalbant, kad geri svečiai niekada nevyksta į svečius be dovanų. Šį kartą VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ vežėsi dovanas, kurių neįmanoma įkainoti. Dovanojome savo rūpestį ir priminimą, kaip svarbu rūpintis savimi ir šalia esančiais žmonėmis gatvėse ir keliuose. Džiaugiamės, kad beveik visi saugaus eismo akcijoje dalyvavę žmonės žinojo eismo taisykles, pasakojo, kaip saugojasi nuo nelaimių keliuose.

 

Tie, kurie neturėjo šviesą atspindinčių priemonių, gavo jas ir pažadėjo nešioti kiekvieną dieną. Nors tokia maža dovana džiaugiamės galėję prisidėti prie kaimynų šventės ir pasirūpinę ne tik savam kieme gyvenančiais.

 

Šiluvos bendruomenės tarybos narė J. Stoškienė
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144