2019-06-20, ketvirtadienis, 02:51.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Šiluva atsisveikina su Mažosios kultūros sostinės vardu

2019-01-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šiluva atsisveikina su Mažosios kultūros sostinės vardu

Štai ir apsisuko metų ratas, o Šiluvai baigėsi intensyvūs, kupini iššūkių ir didelių darbų metai. Šie metai miesteliui buvo itin reikšmingi – Šiluva 2018 metais buvo paskelbta Mažąja Lietuvos kultūros sostine. Visi džiugūs dalykai turi savo pradžią ir pabaigą. Taip ir Šiluva, užbaigusi visus darbus, nori tarti AČIŪ visiems, kurie kartu keliavo su mumis šiuo gražiu Mažosios kultūros sostinės keliu.

 

Tai buvo didelis iššūkis ne tik Šiluvai, bet ir visam Raseinių rajonui. Esame labai dėkingi visiems, kurie padėjo, patarė, palaikė ir padrąsino. Tariame ačiū Raseinių rajono savivaldybės merui A. Griciui, vicemerei G. Rašimienei ir visai Raseinių rajono savivaldybės Tarybai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungai, Raseinių vietos veiklos grupei, VšĮ „Atrask Raseinius“, Raseinių komunalinių paslaugų Šiluvoje padalinio darbuotojams.

 

Taip pat dėkojame visoms Šiluvos įmonėms ir įstaigoms bei Šiluvos saviveiklininkams, kurių dėka Mažąją kultūros sostinę taip gražiai galėjome pristatyti visoje Lietuvoje. Labai sunku išvardinti visus, kurie savo darbais prisidėjo prie šio įvykio, tačiau kiekvienam siunčiame savo širdies padėką ir džiaugiamės, kad buvote kartu. Ypač dėkojame visiems šiluviškiams ir miestelio svečiams, kurie lankėsi renginiuose, plojo koncertuose, dalyvavo spektakliuose. Didžiausias įvertinimas ir padėka mums yra jūsų buvimas kartu ir plačios šypsenos veiduose.

 

Šiluva užbaigė Mažosios kultūros sostinės atstovavimą ir linki sėkmės kitai Kauno apskrityje išrinktai 2019 metų Mažajai kultūros sostinei – Žiežmariams.

 

                                                                       VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ vardu, pirmininkė Judita Stoškienė


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144