2020-08-11, antradienis, 21:56.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:00, leidžiasi 21:11, dienos ilgumas 15:10.

Septintokų tradicija tęsiasi

2019-05-21
Septintokų tradicija tęsiasi

Šeima – tai sąvoka, kurią kiekvienas galime apibūdinti savaip. Šeimoje mes augame, tobulėjame, išmokstame mylėti ir rūpintis vieni kitais. Minėdami Šeimos dieną septintokai, jų auklėtoja bei tėveliai jau trečius metus iš eilės vyko į išvyką – į Skinderiškio dendrologinį parką.

             

Skinderiškio parkas užima kiek daugiau nei 123 ha plotą, į kurį įeina pasivaikščiojimų takai, ežerai, salelės bei miškai su apžvalgos aikštelėmis. Parkas padalintas į keletą geografinių dalių: Europos, Sibiro, Kaukazo, Vidurinės Azijos, Tolimųjų Rytų, Šiaurės Amerikos rytai ir Šiaurės Amerikos vakarai. Jose ir auga tų geografinių regionų turtinga medžių, krūmų įvairovė, įskaitant retas Lietuvos augalų rūšis.

             

Nuo pat ankstaus ryto gegužės 16 d. būtent ten ir išvykome. Šiais metais norėdami pamatyti ir išbandyti ką nors naujo apsistojome kitoje parko pusėje. Įsikūrę pavėsinėje, nuskubėjome apžiūrėti naujos teritorijos, kurios nebuvome apžiūrėję. Kol mūsų tėveliai kepė šašlykus (be kurių tiesiog neįsivaizduotumėme šios išvykos), mes linksmai ir turiningai pramogavome mini žaidimų aikštelėje. Vėliau spėjome aplankyti ir senąją stovyklavietę, atrasti dar nematytas apžvalgos aikšteles ir netgi valtis, kurios mums sukėlė daug linksmų emocijų, galbūt šiek tiek ir baimės (juk lipome į ją nusipaveiksluoti). Pasibuvimui baigiantis, visi žaidėme futbolą: tėvai prieš vaikus. Ir spėkite, koks gi buvo rezultatas? Taip, taip rezultatas buvo lygus! Esame be galo laimingi būdami kartu, galėdami džiaugtis vieni kitų laime.

           

   Visos išvykos metu ne tik šypsena ir geros emocijos nedingo nuo veido, bet buvo ir tokių ,,crazy’’ fotosesijų! Kad ir kaip būtų gaila, tai jau paskutinė išvyka mūsų visų kartu, tikimės, jog mūsų susibūrimo tradicija vienaip ar kitaip prasitęs, juk mes esame ŠEIMA!

 

                                                                                                  7 klasės mokinė Erika Džiugaitė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144