2018-11-16, penktadienis, 20:31.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:06, leidžiasi 16:24, dienos ilgumas 8:18.

Sėkmingi Raseinių lengvaatlečių startai

2018-01-22, Matas Skamarakas

Sausio 12-13 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybės.  Šiose varžybose puikiai pasirodė Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.

Jaunių amžiaus grupėje bendroje  komandinėje įskaitoje jie iš 36 dalyvavusių rajonų iškovojo II vietą. 600 m bėgimo rungtyje Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas)  iškovojo I – ąją vietą (rezultatas 1:38,43 min), 1000 m bėgimo rungtyje Augustė taip pat iškovojo I – ąją vietą (rezultatas 3:06,64 min.).

Šuolio į tolį rungtyje Urtė Kščenavičiūtė (tr. E.Petrokas) iškovojo I – ąją vietą (rezultatas 5,39 m), o 60 m bėgimo rungtyje – antrąją (rezultatas 8,12 s). 300 m bėgimo rungtyje Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo I – ąją vietą (rezultatas 42,32 s), o 600 m bėgimo rungtyje – antrąją (rezultatas 1:40,69 min).

3000 m bėgimo rungtyje Kristina Kapliauskaitė (tr. E.Petrokas) iškovojo III – ąją vietą (rezultatas 12:26,78 min). Estafetiniame bėgime 4 x 200 m (Urtė Kščenavičiūtė, Kristina Kapliauskaitė, Augustė Žikaitė ir Roberta Žikaitė) iškovojo I – ąją vietą (rezultatas 1:51,10 min).