2017-12-15, penktadienis, 04:40.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:51, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:9.

Sėkmingi Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečių startai tarptautinėse varžybose.

2017-11-20, Matas Skamarakas

Lapkričio 17-18 d. Kaliningrade vyko 45-os tarptautinės jaunių lengvosios atletikos varžybos „Baltijos ruduo“, kuriose dalyvavo Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

800 m bėgimo rungtyje Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo I–ąją vietą (rezultatas 2:20.92 min.). 1500 m bėgimo rungtyje Augustė Žikaitė iškovojo II–ąją vietą (rezultatas 5:03.50 min.). 200 m bėgimo rungtyje Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo II–ąją vietą (rezultatas 26.62 sek. (atrankoje 26.29 sek.)). 400 m bėgimo rungtyje Roberta Žikaitė iškovojo II-ąją vietą (rezultatas 1:00.17 min.). 4x175 m estafetėje (Erika Rumšaitė, Gabrielė Galdikaitė, Augustė Žikaitė ir Roberta Žikaitė) iškovojo III–ąją vietą(rezultatas 1:37.96 min.).