2020-10-22, ketvirtadienis, 00:23.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Šeimų šventė Nemakščių darželyje

Šeimų šventė Nemakščių darželyje

     Šeima – mūsų ramstis ir paguoda sunkiomis akimirkomis, šeima – mūsų viltis ir džiaugsmo šaltinis, iš kurio semiamės jėgų gyventi ir dirbti. Puiki, prasminga idėja švęsti Šeimos dieną, pabrėžiant jos svarbą, būtinumą mūsų gyvenime. Ta proga gegužės saulėtą popietę į darželį rinkosi mamytės, tėveliai, seneliai, močiutės, broliukai ir sesutės.   

 

 

     Pirmieji pradėjo ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai. Jie sukvietė visus į šventę ,,Vabaliukų pievoje“. Čia susirinkusius šeimos narius vaikai sveikino dainomis, šokiais, gražiais posmais. Gerai nusiteikę visi drauge susibūrė bendram darbui, darė rėmelį šeimos nuotraukai.

 

 

     Pakylėti šventinės nuotaikos visi išėjo į kiemą, kur laukė staigmena – klounas, kuris džiugino muilo burbulais. Dar ilgai šeimos nesiskirstė, bendravo, džiaugėsi galėdami pabūti drauge. Vėliau ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikų šeimos nariai rinkosi į šventę ,,Prie balutės“. Čia jie klausėsi ,,Varlių šeimos“ koncerto. Pasirodymas buvo jaudinantis ir nuoširdus, skirtas artimiesiems.

 

 

     Vėliau visi buvo pakviesti bendram darbeliui. Džiaugėsi, kai vaikų nuspalvintuose vazonėliuose pražydo įvairiaspalvės, kartu pagamintos gėlės. Smagią šventę vainikavo klounas ir jo muilo burbulai. Smagu buvo pabūti visiems drauge.

 

 

     Šių švenčių metu buvo apdovanoti rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkurso laureatais tapę mūsų darželio vaikai: Majus Rukas, Viltė Sabockytė ir Liepa Juškaitė.

 

 

     Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, akys atrodė laimingos, o mums, pedagogams, tai - didžiausias įvertinimas. Lieka palinkėti, kad visų šeimose krykštautų laimingi ir sveiki vaikai.

 

 

                                                                                                                      Vyr. auklėtoja Regina Zudmonienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990