2020-08-14, penktadienis, 20:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:06, leidžiasi 21:04, dienos ilgumas 14:58.

Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

2018-08-03
Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

Užkalnių kaimo bendruomenė vykdo projektą “Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje”, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis www.esinvesticijos.lt

 

Pagal minėto projekto programą liepos 23-27d. Užkalniuose vyko Šeimų dienos stovykla “Būkime kartu”. Į stovyklą susirinko 25 kaimo vaikai (nuo 3 metų amžiaus) ir jų mamos. Šeimų dienos stovykla dirbo nuo 9.00 iki 17.00 val., dalyviai kasdien gavo karšto maisto ir pavakarius. Stovyklautojų užimtumu rūpinosi projekto darbuotojos - užimtumo specialistė Loreta Šimaitienė ir soc. darbuotoja Lina Andrulienė.

 

Šis renginys kaimo vaikams ir jų mamoms padėjo ištrūkti iš kasdienybės rutinos, leido užsiimti naujomis įdomiomis veiklomis, puoselėti glaudžius tarpusavio ryšius. Stovyklautojai patys susikūrė taisykles, vieni kitus ragino jų laikytis. Buvo žaidžiami sportiniai žaidimai, estafetės, šokami liaudies ir linijiniai šokiai. Fiziškai aktyvią veiklą keitė ramesnė - piešimas smėliu, “Laimės medžių” darymas, lipdymas iš modelino, piešimas ant vandens. Vaikai labai džiaugėsi savo darbeliais, nešėsi juos namo.

 

Stovyklos organizatoriai ir dalyviai taria nuoširdų ačiū Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui Gitanui Kybartui už globą ir rūpestį, Žydrūno Vitkausko kavinės “Le kavos” komandai už skanų maistą, mamoms Linai Radžienei ir Rasai Zubrickienei už ypač aktyvų dalyvavimą stovyklos veikloje.

 

Tikimės susitikti ir sekančiais metais!

Projekto vadovė Loreta Šimaitienė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144