2020-06-06, šeštadienis, 03:52.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Šeimos šventė Pašešuvio k. bendruomenėje

2017-07-24, paskelbė Lina Andrulienė
 Šeimos šventė Pašešuvio k. bendruomenėje

 

 

Saulėtąjį liepos 15 d. šeštadienį Pašešuvio kaimo bendruomenės nariai bei svečiai iš kitų bendruomenių turėjo galimybę pasidžiaugti Pašešuvio kaimo bendruomenės organizuojama švente „Mes – didelė šeima“. Šventė buvo rengiama įgyvendinant LR Žemės ūkio ministerijos finansuojamą projektą.

 

 

 

 

 

Šventinis rytas prasidėjo nuo stalo teniso varžybų, kuriose dalyvavo skirtingų amžiaus grupių dalyviai ir dalyvės. Renginio metu varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Kiekvienos grupės varžybų nugalėtojus taip pat pasveikino ir jiems įteikė dovanėles seimo narės Vidos Ačienės padėjėja Janina Jasiulienė.

 

Šventę puošė Pašešuvio kaimo darbščiųjų amatininkų paroda - mugė, vaikai džiaugėsi batutais „Mikių pilis“ bei „5 D virtuali realybė“. Nemakščių seniūnijos kaimų bendruomenių komandos dalyvavo viktorinoje, kurioje turėjo galimybę parodyti savo žinias apie lietuvių tradicijas ir papročius. Labai džiaugiamės Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos dainorėliais - iš mažų jųširdelių liejosi su didele meile ir nuoširdumu dainuojamos dainelės (vadovė V. Baltrušaitienė), Nemakščių kultūros centro moterų tautinių šokių kolektyvo (vadovės Ž. Lembutienė, L. Andrulienė), Nemakščių vyro vokalinio – instrumentinio ansamblio (vadovas J. Juščius) pasirodymais. Nemakščių bendruomenės santalkos atstovės, kaip pačios prisistatė – bobulytės iš Nemakščių, atvyko su linksmu prisistatymu ir pasirodymu. Šventę vainikavo nuotaikingas Pašešuvio bendruomenės valdybos narių pasirodymas. Šventės nuotaiką kėlė nuostabi, saulėta vidurvasario diena, skambi muzika, geranoriškos susirinkusiųjų šypsenos ir šiltos akys.

 

Dėkojame Nemakščių seniūnijos seniūnui Remigijui Laugaliui už visakeriopą pagalbą organizuojant šventę, tvarkant bendruomenės namų aplinką, Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose meno kolektyvams ir jų vadovams už gražius pasirodymus, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos muzikos mokytojai Vaidai Baltrušaitienei už dainorėlių paruošimą bei dailės mokytojai Irenai Kliknienei už pagalbą puošiant šventinę sceną. Už glaudų bendradarbiavimą dėkojame Nemakščių bendruomenei santalkos, Užkalnių, Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėms.

 

Ačiū visiems, kurie dalyvavote renginyje, visiems, kurie savo idėjomis, šiltu palaikymu padėjote įgyvendinti šventinius sumanymus! Nes, nuostabiausia, ką kuriame ir ką turime gyvenime, yra šeima. Tai saugumo ir laimės vieta, tai artimiausi žmonės, su kuriais trokštame būti kartu, su kuriais džiaugiamės ir liūdime, švenčiame šventes , dalijamės džiaugsmais ir rūpesčiais.

 

 

Pašešuvio kaimo bendruomenės valdyba

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144