2020-06-02, antradienis, 21:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:58, leidžiasi 21:59, dienos ilgumas 17:i.

Šeimos šventė Girkalnio darželyje

2014-05-29, paskelbė Indrė Matevičienė
Šeimos šventė Girkalnio darželyje

„Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai  ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas…“ Kiek daug telpa į šį žodį!

 

O kiek tikrai telpa į tą žodį šeima, mes įsitikinome gegužės 21d. Girkalnio darželyje vykusioje šeimos šventėje: ,,Aš tėtis ir mama esame darni šeima". Šventę darželio kieme pradėjo vaikučių mėgiamų pasakų personažai: Mažylis su aukle Frekenbok, uogienės mėgėjas Karlsonas ir linksmuolis Zuikutis.

 

Visi šventės dalyviai keliavo po stoteles ir atliko įvairias užduotis.

 

                      ,,Sveikuolių stotelėje" užrištomis akimis ragavo vaisius ir daržoves, mokėsi mankštintis, žaidė judriuosius žaidimus. ,,Čiauškučių stotelėje" su logopedės Viktorijos pagalba vaikai ir tėvai mokėsi taisyklingai kalbėti lietuviškai. ,,Muzikos stotelėje" visus pasitiko vadovė Ilona, kur teko ne tik padainuoti, bet ir pašokti. ,,Sporto stotelėje" treneris Aivaras mokė žaisti ,,futboliuką". Į komandas noriai stojo varžytis vaikai ir jų tėveliai. ,,Menų stotelėje" tėveliai su savo vaikučiais kreidelėmis ant takelių  ir akvarele ant molbertų piešė įspūdžius patirtus šventės metu. Taip pat kartu su auklėtoja Kristina išbandė ebru (tapybos ant vandens) techniką.

 

Šventės pabaigoje vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, šoko šokius, sveikino savo mamytes ir tėvelius. Labai smagu buvo klausytis Nainių, Kleivų ir sesučių Gitanos  ir Lidijos atliekamų dainų.

 

Labai džiaugiamės, kad po lietingos nakties gamta mums padovanojo gražią saulėtą dieną, o susirinkusių šeimų gausa pranoko visus lūkesčius.

 

Didelį ačiū norime pasakyti ir Girkalnio kultūros namų direktoriui Kęstučiui Kliknai, kuris šventės metu visus džiugino puikia garso transliavimo technika. Į šventės organizavimą įsijungė visa darželio bendruomenė, todėl po dalelę žodžio Ačiū iš direktorės Indrės lūpų parsinešė visi darželio darbuotojai.

 

Taigi drąsiai galima sakyti: Gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!

                                                                                         

                                                                                            Vyr. auklėtoja Vilma Dimšlienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144