2019-05-24, penktadienis, 05:50.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:09, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:36.

Šeimą vienija noras padėti kitiems

2019-03-12, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šeimą vienija noras padėti kitiems

Toma ir Kęstutis Strumilos kartu jau 8 metus. Augina dvejų metukų dukrelę Gailę. Toma – Raseinių r. policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja, Kęstutis - Raseinių priešgaisrinė saugos tarnybos ugniagesys – gelbėtojas.

 

„Mes tikrai labai mylime savo šalį! Valstybinės šventės mūsų šeimai labai svarbios, tad einame ne tik į renginius, bet šia proga visuomet susirenkam su artimaisiais. Galbūt taip buvome auginti, kad reikia gerbti ir puoselėti savo šalies tradicijas, tada ir meilė tėvynei įskiepijama“, - pasakoja Toma.

 

Uniforma pareigūnei ne naujiena: „nuo vaikystės matydavau ir labai žavėjausi uniformuotais žmonėmis, nes senelis buvo pareigūnas. Pati baigiau bazinius karinius mokymus, o štai jau 4 metus pati esu policijos pareigūnė“.

 

Raseiniškių pora sako, kad juos vienija noras padėti kitiems. „Svarbiausi momentai darbe, kai tenka skubėti į nelaimės vietą, kai turi nuraminti ar paguosti bėdos ištiktą žmogų. O maloniausia, kai sulauki padėkos už palaikymą sunkią akimirką. Tada jauti, koks prasmingas tavo darbas“ - šypsosi pareigūnė.

 

                                                                                                                                                     Šiaulių AVPK informacija

 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144