2019-06-20, ketvirtadienis, 01:51.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Savivaldybės darbuotojai atsisveikino su vadovais

2019-04-12, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Savivaldybės darbuotojai atsisveikino su vadovais

Šiandien Savivaldybės darbuotojai, įmonių ir įstaigų atstovai šiltai atsisveikino su kadenciją baigiančiais rajono vadovais – Savivaldybės meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriaus pavaduotoju, atliekančiu direktoriaus funkcijas, Gyčiu Šulinsku.

 

Už kartu praleistus ketverius puikaus komandinio darbo metus merui ir jo pavaduotojai nuoširdžiai dėkojo Tarybos ir mero sekretoriato darbuotojos, linkėdamos sėkmės naujame gyvenimo etape.

 

Visam kolektyvui susirinkus Savivaldybės didžiojoje salėje, administracijos vardu G. Šulinskas įteikė rajono vadovams simbolines dovanas ir padėkojo pirmajam tiesiogiai žmonių išrinktam merui A. Griciui už darbingą ir produktyvų kadencijos laikotarpį, kuris nebuvo lengvas – A. Griciui teko atlaikyti teismų maratonus, koalicijų griūtis, dėti daug pastangų, kad sutelktų bendram darbui tiek Tarybą, tiek administraciją. Padėkos žodžiai nuskambėjo ir vicemerei G. Rašimienei, kuri sėkmingai kuravo švietimo, kultūros, socialinius rajono reikalus.

 

Rajono vadovai savo ruožtu taip pat padėkojo administracijai už bendrą darbą, supratimą, susiklausymą ir linkėjo sėkmingai tęsti pradėtus darbus ir siekti naujų tikslų.

 

Po atsisveikinimo savivaldybės vadovai kartu su Raseinių miesto seniūnijos seniūnu Artūru Milašausku ir Savivaldybės profsąjungos pirmininke Irma Juknevičiene patraukė į Maironio parką, kur pirmasis tiesiogiai išrinktas meras A. Gricius pasodino atminimo ąžuoliuką.

 

Algirdas Gricius ir Gitana Rašimienė per savivaldos rinkimus sulaukė žmonių pasitikėjimo – nuo balandžio 15-osios jie tęs darbą kaip Tarybos nariai Raseinių rajono 9-ojo šaukimo savivaldybės taryboje.

 

Nuotraukos ČIA.

 

                                                                                                                                Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144