2019-01-21, pirmadienis, 18:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

Savivaldybės administracijos atstovai dalinosi patirtimi Kroatijoje

2018-05-04, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Savivaldybės administracijos atstovai dalinosi patirtimi Kroatijoje

  Raseinių rajono savivaldybės administracijos atstovai dalyvavimo tarptautiniuose mokymuose „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos tarpžinybinis stiprinimas sporto sektoriuje“ Kutinoje, Kroatijoje.

  

   Projektas įgyvendinamas Europos Sąjungos „Erasmus +“ programos pagal Bendradarbiavimo partnerystės projektai sporto srityje priemonę finansuotą projektą „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“.
  

 

    Mokymuose dalyvavo Lietuvos, Italijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos ir Latvijos atstovai. Mūsų šaliai atstovavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai: Darius Ulickas, administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Gintarė Greičiūtė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyriausioji specialistė, Akvilė Juškienė, Savivaldybės gydytoja, Rūta Butkienė, Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė, Donatas Gricius, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas.
  

 

   „Gilinome žinias apie sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo bendradarbiavimą sporto sektoriuje, taip pat susipažinome su vykdomu projektu ir veikla, kaip ji vystoma Kutinos savivaldybėje, pasidalinome gerąja patirtimi“, – teigė Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento vyriausioji specialistė G.Greičiūtė.
  

    Mokymu metu buvo išklausyta trenerio Davorino Adamovičiaus paskaitos „Rankinio klubo „Moslavina“ praeitis ir dabartis“, „Sporto klubo vaidmuo vaikų fiziniam aktyvumui“. Pranešėjas supažindino su vieno žmogaus įtaka bendruomenei, gebėjimu įtraukti kitus į fizinę veiklą ir ilgalaikę naudą.
  

     Marieta Di Gallo skaitė paskaitą „Kaip motyvuoti nemotyvuotus narius“, po jos vyko diskusijos tarptautinėse grupėse. Zagrebo universiteto Kineziterapijos fakulteto profesorius Damiras Knjazas papasakojo apie atliekamus fakulteto tyrimus, per kuriuos nustatomas žmonių biologinis amžius, sveikos mitybos įtaka žmogui ir fiziologiniai tyrimai. Kutinos savivaldybės atstovai supažindino su turima gausia sporto infrastuktūra ir pristatė ateities perspektyvas.
  

    Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Kutinos mokyklos programa „Universalus sportas“, taip pat su Zagrebo ir Kutinos miestų sporto infrastruktūra. Didelį įspūdį raseiniškiams paliko ekskursija į buvusio vieno garsiausių Europos krepšininkų, šviesios atminties Draženo Petrovičiaus muziejų, kur jie pamatėme daugybę vertingų eksponatų, susitiko su Draženo motina. „Sužinojusi, kad esame iš Lietuvos, moteris nuoširdžiai džiaugėsi, kad esame krepšinio šalies atstovai. Ji prisiminė, kad jos legendinio sūnaus varžovais ir bičiuliais buvo ir Lietuvos krepšinio superžvaigždės Arvydas Sabonis bei Šarūnas Marčiulionis.
  

 

   Bendravimas su tarptautiniais partneriais visuomet duoda geros patirties, praplečia akiratį. Dalyvaudamas šiame projekte, Raseinių rajonas teigiamai nuskambėjo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje erdvėje. Kuo dažniau dalyvausime tokiuose projektuose, tuo daugiau turėsime naudingos patirties ir naujų idėjų“, – sakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, šiuo metu atliekantis direktoriaus funkcijas, D.Ulickas.

 

Raseinių rajono savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144