2020-10-01, ketvirtadienis, 03:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:36, leidžiasi 19:04, dienos ilgumas 11:28.

Savivaldybėje – pasitarimas dėl gyvūnų priežiūros ir veisimo rajone

Savivaldybėje – pasitarimas dėl gyvūnų priežiūros ir veisimo rajone

Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio iniciatyva buvo sušauktas pasitarimas dėl gyvūnų priežiūros ir veisimo rajone. Pasitarime, kuriame taip pat dalyvavo Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vilma Kundrotienė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Raseinių skyriaus L. e. p. vedėjas-valstybinis veterinarijos inspektorius Mindaugas Tomošaitis, aptarta bendra veislynų situacija. Siekiant užtikrinti efektyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, pasitarimo metu kalbėta apie skubų bendrų veiksmų koordinavimą, kai yra nustatyti gyvūnų laikymo pažeidimai. Mindaugas Tamošaitis informavo, kad Raseinių rajone yra išduoti 6 Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimai veisti gyvūnus.  

 

 

   Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Vilma Kundrotienė primena, kad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos gavusi pranešimą apie galimus pažeidimus vyksta į įvykio vietą kartu su policijos pareigūnais. Jeigu yra nustatomi gyvūnų laikymo pažeidimai, ši informacija perduodama Savivaldybės administracijai, kuri organizuoja laikinąją gyvūnų globą.

 

   Prašome gyventojų, turinčių informacijos apie Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje esančius galimai nelegalius veislynus ir netinkamą elgesį su gyvūnais, informuoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kauno departamento Raseinių skyrių (Kęstučio g. 13, LT-60119 Raseiniai, tel. (8 428) 70 712, el. paštas raseiniai@vmvt.lt).

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144